Wpis z mikrobloga

Wstawiam na youtube i na wykop obiecany tydzień temu materiał z krótkim wywiadem z Andrzejem Dudą. Pan Duda zachował się elegancko i profesjonalnie i odpowiedział na moje 2 pytania. Natomiast to jego ochroniarze (nie wiem czy prywatni czy z BOR-u) okazali się burakami i chamami. Gdy przeprowadzałem tę króką rozmowę z panem Dudą, to cały czas mnie szarpali i próbowali odciągnąć. Gdy już skończyłem i odszedłem, to jeden z ochroniarzy #!$%@?ął mi ręką w kamerę.
I od razu mówię, żeby nie było, że wcisnąłem się tam na chama, żeby nagrać ten wywiad - to specjalnie na nagraniu video pokazuję ujęcie jak wcześniej dziennikarka chyba z PAP-u też nagrywa wywiad z Panem Dudą i nikt jej nie szarpał. Po niej wypowiedź nagrywał ktoś jeszcze. Ja byłem trzeci w kolejności i spokojnie i elegancko podszedłem do pana Andrzeja Dudy i zadałem 2 pytania jakie widzicie na video. To miał być spokojny materiał z 2 pytaniami do Dudy, który miałem wstawić na kanał youtube głównie dla widowni korwinowskiej. To jego ochroniarze spowodowali ten cyrk.

Ktoś zapyta - po co ten film? Teraz mamy jasność, że albo PiS faktycznie nie będzie zainteresowany koalicją z Korwinem, albo jak przyjdzie do czego to porzucą swoje przekonania i jednak będą współpracować z KORWiN-em. Wtedy jednak trzeba będzie ich uważnie obserwować czy mają czyste intencje, czy chcą wyrolować kolejnego koalicjanta tak jak Samoobronę czy LPR.

I też od razu z góry odrzucam ataki na mnie wszelkich trolli i innych, którzy będą mnie atakować, że nie jestem żadnym dziennikarzem i mam prawa do żadnego nagrywania wywiadów. Jestem dziennikarzem i biegam z kamerą i staram się nagrać jakieś ciekawe materiały czy to w Białymstoku czy to w Warszawie i zajmuję się tym już od 8 lat. Staram się jak mogę, w przeciwieństwie np. do takiego Miecugowa, którego nazywacie dziennikarzem, a on jedyne co potrafi to siedzieć w tym swoim studio szkła kontaktowego, pierdzieć w fotel i obrażać polską prawicę. Jakoś nigdy nie widziałem jego albo Durczoka albo Tomasza Lisa by z mikrofonem ruszyli do ludzi. Za to pławią się w luksusach.

wołam tych co prosili @lesniok: @Pablo_Pablito_Santo_Subito: @BorchTrzyKawki: @aptudeskaj: @100mph: @kocio: @mietko: @piekarz139: @Ghost94: @bones1909:

#duda #andrzejduda #korwin #korwinvideo #bialystok #wybory #4konserwy #antyneuropa #polityka #pis
A.....o - Wstawiam na youtube i na wykop obiecany tydzień temu materiał z krótkim wyw...
  • 24
  • Odpowiedz
Juz widze te ich naprawianie. Potem bedzie #!$%@? ze naprawianie musi dlugo trwac zeby bylo skuteczne i ze nic sie nie da zrobic szybko i tak mu zleci kadencja. Kolejny pionek by druga strona koryta sie nazarla... Dobrze sie prezentuje, wyraznie mowi, to motlochowi wystarcza, a program to rzecz drugorzedna...
  • Odpowiedz
@Axelio: Jakiś czas temu miałem Cię za zwykłego popaprańca, ale im dłużej się przyglądam, tym bardziej wiem, że robisz chłopie dobrą robotę, masz dobre serce, na pewno też szczere intencje żeby pomóc Polakom, ale czemu nie chcesz najpierw zadbać o to, żeby ludzie rozmawiali z Tobą jak z poważnym człowiekiem? Hodujesz stereotypowego kuca, trzymasz na brodzie 4 włosy wyglądające jak przeszczepione z tyłka i ubierasz się w dziwne ciuchy. Zainwestuj w
  • Odpowiedz
@Axelio: Dla mnie możesz chodzić nawet w majtkach na głowie, pytanie tylko na ile ludzie wtedy będą Cię brać na poważnie. Niestety cofam to co wcześniej napisałem, jednak popapraniec ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Axelio: On ci tylko dał dobrą radę na poprawę wizerunku i być może uniknięcie takich incydentów w przyszłości, co ty #!$%@?? xD W banku ludzie ubierają się elegancko, dlatego, że to wzmaga poczucie profesjonalizmu i zaufanie do nich, wziąłbyś przykład zamiast #!$%@?ć o jakimś komunizmie.
  • Odpowiedz
@Flypho: @Jaszczurovsky: To jest moje życie i to ja o nim decyduje, a nie wy, jakieś obce, anonimowe osoby. Dobrze mi jest tak jak jest i nikt z was nie będzie ingerował w moje życie, jak mam wyglądać i do kogo mam się upodabniać. To co dla was jest normalne w wyglądzie zewnętrznym albo ubiorze, dla mnie jest nienormalne i nie będę słuchał tych waszych rad, bo moje życie przeżyję
  • Odpowiedz
@Axelio: Nie martwcie się, pan Duda powoła Narodową Radę Rozwoju, nasza gospodarka jest uratowana! Trzeba tylko zatrudnić dodatkowych urzęd... pardon "expertów", którzy opracują strategię rozwoju....

Przestrzegam Korwinowców, aby nie głosowali na tego #!$%@?.

Co do ochroniarzy to skąd mieli wiedzieć, że nie planujesz akcji a la Woodstock? Mimo to dzięki za materiał i nie poddawaj się.
  • Odpowiedz