Wpis z mikrobloga

@hacerking:

to ja bym polecił zacząć od głupiego Acodinu


Nie! Kategorycznie odradzam.

Ale to moje zdanie. DXM nie jest psychodelikiem, ma ciężki bodyload i oferuje bardzo mało w porównaniu z grzybami, LSD, tryptaminami czy nawet NBOME.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Jeśli chodzi o bodyload, to można go zminimalizować przeca, fakt acodin jako dysocjat może mało czasami pokazać, ale jeśli już się wgłębisz w to to Cię #!$%@? niczym grzyby, a do tego ten zjazd, coś pięknego
  • Odpowiedz
@hacerking:

ale jeśli już się wgłębisz w to to Cię #!$%@? niczym grzyby, a do tego ten zjazd, coś pięknego


Sorry, ale nie przekonuje mnie to w ogóle. Próbowałeś ketaminy? MXE? K-hole i M-hole to coś, czego nowicjusze mogą nie unieść, z DXM może i tak nie jest, ale gdzie grzybki/LSD a DXM. Dwa różne światy. No i inna rzecz, DXM to kinderdrug i kojarzy mi się głównie ze #!$%@? szukającymi odlotu za kilka złotych (tak wiem, podobno
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Ja tam mam sentyment do acodinu i swego czasu dużo go wpieprzałem, że aż doszedłem do prawie 3 paczek, wtedy to było źle, bo z kina ledwo dałem radę wyjść. Teraz tolerancja spadła i lubię od czasu do czasu zarzucić i iść na spacer, bo nie ma nic lepszego. Wiesz, Mxe spróbowane, ketamina niestety nie, a że ja lubię łazić po naćpaniu się, to jakoś mnie do niej nie
  • Odpowiedz
@kobra1253: Skoro 100mg to podejrzewam, że na więcej niż 3-4 osoby nie będziesz tego dzielił, bo poniżej 25mg nie ma dobrego tripa IMHO. Dalej uważam, że 100mg na 4 można podzielić linijką z bardzo dobrą dokładnością. Ja tak zawsze robiłem. Prosta kreska, równomiernie usypana, cieńka i dzielisz dwa razy dwa. Albo raz na trzy. W wodzie może się niedokładnie rozpuścić/osiąść na ściance. No i moim zdaniem sniff>oral.
  • Odpowiedz
@kobra1253: Linijką proszek podzielisz łatwo na dowolną liczbę osób - jak na 7, to zrób 7 cm kreskę odpowiednio grubą zależnie od tego ile masz materiału i potem "odcinaj" po 1cm.
  • Odpowiedz