Wpis z mikrobloga

@Piotrr80: Jak byś kiedykolwiek studiował statystykę wiedział byś o tym że jest prawda, gówno prawda i statystyka. Statystycznie ja i mój kot mamy po trzy nogi. I jest to logiczne.

Opierając się na takiej prawackiej logice statystycznej można udowodnić wszystko. No ale przecież o to wam w sumie chodzi. Nie o prawdę ale o cyferki przy których możecie się brandzlować. To jak ile procent katolików jest w Polsce? Statystycznie będzie jakieś
  • Odpowiedz
@Piotrr80: e, do @krzychol66 i jego #prawackamatematyka mu daleko:

Są tacy matematycy, którzy patrząc na kwadrat wiedzą, że jest czworokątem. Bo ma cztery kąty proste.


Brak przedstawienia dowodu na twierdzenie nie oznacza jego fałszywości. Do obalenia twierdzenia jest jednak potrzebny dowód.

---

Statystycznie ja i mój kot mamy po trzy nogi


@blubi_su: Wyliź!
  • Odpowiedz
@Piotrr80: Jestem w #truelolcontent #tylewygrac

Tak serio: nie rozumiem jednej podstawowej rzeczy; sondaże wyborcze są be i wręcz porównywane do propagandy, ale jeśli są na rękę komuś to nagle podnosi się wrzask że przecież to jedyna oświecona prawda. Ostatnio to matematyka była lewacka...
  • Odpowiedz
@Piotrr80: No widzę że największe problemy to masz z czytaniem ze zrozumieniem. Dziecko zrozum, napisałem że jest to naginanie statystyki pod swoje urojenia. Żeby wreszcie coś wyszło na wasze. Nie że całą statystyka jest prawicowa. Dobrze się czujesz?
  • Odpowiedz
@fir3fly: Statystycznie ja i mój kot mamy po trzy nogi

Bo trzeba wiedzieć jak używać i jak interpretować dane statystyczne. Lewactwo używa ich przeważnie do manipulacji, a jak się nie da, to krzyczy, że statystyka to manipulacja prawaków. Dwulicowość tu lewactwa choroba zawodowa :D
  • Odpowiedz
@Piotrr80: Mówisz o normach społecznych i moralnych, kiedyś do tego przynależało wykopywanie odpustów i zakup "świętych" relikwii i wierzenie w magiczne moce, które miały rzekomo posiadać.
  • Odpowiedz
@Destr0: Jeśli chodzi o sondaże, to ich wyniki różniły się od rzeczywistych o rząd wielkości ponad dopuszczalny błąd statystyczny. I tak przez kilka kolejnych wyborów. Albo były robione przez totalnych amatorów albo były manipulowane.

Jeśli chodzi o normy, to domyślam się, że chodzi Ci o to, że podlegają zmianie? Nie każda zmiana oznacza zmianę na lepsze, nie widzę niczego korzystnego w uznawaniu homoseksualizmu za normę.
  • Odpowiedz
@Piotrr80: Koleżko. To, że większość coś uważa za prawdę wcale nie oznacza, że prawdą to jest. Ba, WSZYSCY by mogli uważać X za prawdę ale nie zmienia to faktu, że X wcale prawdą być nie musi.
  • Odpowiedz
@Piotrr80:

Jeśli chodzi o sondaże, to ich wyniki różniły się od rzeczywistych o rząd wielkości ponad dopuszczalny błąd statystyczny. I tak przez kilka kolejnych wyborów. Albo były robione przez totalnych amatorów albo były manipulowane.


sondaże TNS OBOP nie różniły się akurat od rzeczywistych wyników o więcej niż 1 proc.
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Nie chce mi się teraz grzebać, ale było wiele sondaży mocno odbiegających od ostatecznych wyników. Nie mówiłem, że wszystkie. W każdym razie dość, żeby sondażownie dorobiły się kiepskiej renomy, jeśli chodzi o przewidywanie wyników wyborczych.
  • Odpowiedz
@Piotrr80: Homoseksualizm był, jest i będzie. Próba zamiecenia tego pod dywan nic nie da. Takie osoby żyją wśród nas. A czy jest normą, no cóż kiedyś karano dzieci za to że był leworęczne.
  • Odpowiedz
@Piotrr80: Nie ma znaczenia co jest według mnie prawdą. Chodzi mi o to, że 100% polaków (100% ludzi na Ziemi albo i 100% istot rozumnych we Wszechświecie) może uważać, że 1+1=3 z tego powodu, że są idiotami i nie oznacza to wcale, że 1+1 rzeczywiście równa się 3.

Ale wypowiem się: nie uważam pedalstwa za coś nienormalnego ani niezgodnego z naturą. Ale celibat uważam za coś takiego. Natomiast ludzi, którzy uważają
  • Odpowiedz
@Destr0: Ok, był, jest i niech sobie będzie. Niech sobie te osoby żyją. Dzieci karano, ale co to ma wspólnego z tematem? Ktoś karze homoseksualistów? Zamyka się ich do więzień w Polsce? Nie, są tolerowanie. Tylko, że im to nie wystarcza, wyczuli słabość społeczeństwa i próbują wywalczyć specjalne uprawnienia.
  • Odpowiedz