Wpis z mikrobloga

@Piotrr80: Jak byś kiedykolwiek studiował statystykę wiedział byś o tym że jest prawda, gówno prawda i statystyka. Statystycznie ja i mój kot mamy po trzy nogi. I jest to logiczne.

Opierając się na takiej prawackiej logice statystycznej można udowodnić wszystko. No ale przecież o to wam w sumie chodzi. Nie o prawdę ale o cyferki przy których możecie się brandzlować. To jak ile procent katolików jest w Polsce? Statystycznie będzie jakieś
@Destr0: Jeśli chodzi o sondaże, to ich wyniki różniły się od rzeczywistych o rząd wielkości ponad dopuszczalny błąd statystyczny. I tak przez kilka kolejnych wyborów. Albo były robione przez totalnych amatorów albo były manipulowane.

Jeśli chodzi o normy, to domyślam się, że chodzi Ci o to, że podlegają zmianie? Nie każda zmiana oznacza zmianę na lepsze, nie widzę niczego korzystnego w uznawaniu homoseksualizmu za normę.
@Piotrr80:

Jeśli chodzi o sondaże, to ich wyniki różniły się od rzeczywistych o rząd wielkości ponad dopuszczalny błąd statystyczny. I tak przez kilka kolejnych wyborów. Albo były robione przez totalnych amatorów albo były manipulowane.


sondaże TNS OBOP nie różniły się akurat od rzeczywistych wyników o więcej niż 1 proc.
@Piotrr80: Nie ma znaczenia co jest według mnie prawdą. Chodzi mi o to, że 100% polaków (100% ludzi na Ziemi albo i 100% istot rozumnych we Wszechświecie) może uważać, że 1+1=3 z tego powodu, że są idiotami i nie oznacza to wcale, że 1+1 rzeczywiście równa się 3.

Ale wypowiem się: nie uważam pedalstwa za coś nienormalnego ani niezgodnego z naturą. Ale celibat uważam za coś takiego. Natomiast ludzi, którzy uważają
@Destr0: Ok, był, jest i niech sobie będzie. Niech sobie te osoby żyją. Dzieci karano, ale co to ma wspólnego z tematem? Ktoś karze homoseksualistów? Zamyka się ich do więzień w Polsce? Nie, są tolerowanie. Tylko, że im to nie wystarcza, wyczuli słabość społeczeństwa i próbują wywalczyć specjalne uprawnienia.