Wpis z mikrobloga

@Destr0: W odróżnieniu od Ciebie nie interesują mnie orientacje seksualne innych ludzi. Nie toleruję jednak gdy homoseksualiści swoją seksualność traktują jak maczugę do wywalczenia specjalnych przywilejów i wpychają się z nią publicznie gdzie tylko mogą (ostatnio nie ma ich tylko w lodówce).
@Piotrr80: Ale w tym temacie "norma" o której mówisz nie ma #!$%@? żadnego znaczenia! Co ma do gadania stary homofob Heniek spod bloku albo progejowski hipster Gerwazy z Warszawy w temacie homoseksualizmu? Czemu oni mają się wypowiadać, czemu mają głos w tej sprawie? Głos powinni mieć naukowcy, którzy mówią jednoznacznie: homoseksualizm to nic niezwykłego ani szkodliwego. GET OVER IT.
@SynCzlowieka: I would get over it. Gdyby naukowcy głosujący nad wykreśleniem homoseksualizmu z listy chorób nie zostali wcześniej sterroryzowanie przez gejowskie lobby. A tak, niestety jest to mało wiarygodne. Zresztą czy to choroba czy nie, normą nie jest, bo nie takie jest znaczenie słowa norma, haha, Ty chyba faktycznie nie potrafisz tego pojąć.
@Piotrr80: Propaganda to była w PRLu gdzie wszędzie wisiały plakaty o 300% normy i to samo w TV mówili. Wiesz gdzie najczęściej widzę wiadomości o homoseksualizmie? Tutaj, na Wykopie.

@RafiRK: Bo to trochę hipokryzja jest jak widzę komentarze że PO nie może mieć 50% poparcia, ale jak 83% z 1111 osób nagle jest przeciwko temu to nagle jednak statystyki są ok.
@RafiRK: Masz racje: oszołomy mówią coś zupełnie innego.

@Piotrr80: Pozwól, że pominę fragment o sterroryzowaniu bo jest tak głupi, że nie jestem w stanie wymyślić sensownej odpowiedzi i skupię się na słowie "norma". Otóż powtórzę się: "norma" nie ma tu nic do gadania. Ważne jest, jak jest na prawdę. A jak na prawdę jest, to już napisałem.
@Piotrr80: Jakie plakaty? Serio pytam bo moje miasto jest chyba za biedne na taką propagandę. Parady no cóż...są różne w Polsce i uczestnik takiej jest dumny z tego, a inny z tamtego. Nie potępiam i nie pochwalam. Konstytucja zapewnia prawo do zgromadzeń i marszy.
@RafiRK: Nie jestem antyklerykałem i w sumie nigdy nim nie byłem. Chodzi mi o to że skoro statystyki nie kłamią, a sam BXVI mówił o tym problemie to co? Większość księży to geje? Jakoś nie sądzę.
@SynCzlowieka: Być może nie wiesz, być może nie chcesz wiedzieć, ale przed tym sławetnym głosowaniem ruchy gejowskie zorganizowały regularne akcje prześladowania i zastraszania naukowców, którzy we wcześniejszych głosowaniach wypowiadali się za pozostawieniem homoseksualizmu na liście chorób.
@fir3fly: widzę, że #lewackamatematyka ma poważny problem z matematyką bez przymiotników.

Lewaccy matematycy nigdy nie słyszeli o dowodzeniu twierdzeń.

Nie słyszeli o warunkach koniecznych i dostatecznych prawdziwości twierdzenia.

W związku z tym mało, że zrobili z siebie głąbów, to jeszcze się z tym obnoszą.

Otóż, mój drogi, w zdaniu

Są tacy matematycy, którzy patrząc na kwadrat wiedzą, że jest czworokątem. Bo ma cztery kąty proste.


z premedytacją użyłem warunku dostatecznego, żebyś
@Piotrr80: Jeden komentarz: aHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA xD (to ma być takie maksymalnie gimbusiarskie iksde. Serio, ile lat trzeba mieć żeby wierzyć w te bzdury co Ty wypisujesz? 12? W Mikołaja też wieżysz? A może w Boga? Hahaha!)

@RafiRK: Tak. Nie każdy naukowiec jest mądry albo kompetentny.
@Destr0: Plakaty różne, tych kampanii już trochę było. Obecnie geje z rodzicami. A przykład parad (plakatów zresztą też) to dowód na to, że to właśnie geje są zafiksowani na punkcie seksualności, to nie inni zaglądają im pod pierzynę, tylko oni pchają się nachalnie innym przed oczy ze swoją orientacją.