Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie. Chcę z moją fajną koleżanką w tym miesiącu pojechać na weekend do #zakopane. Czy jest z was ktoś kto by polecił jakąś kwaterę, motel, pensjonat na jedną noc? Będziemy jechali z #warszawa ale nie wiemy czy #pkp czy #pks albo #polskibus. Obydwoje jestesmy mili i kulturalni. Chcemy popodziwiać nasze cudowne #tatry i odpocząć psychicznie od tego miastowego syfu. Będę bardzo wdzięczny.
P.S myslałem jeszcze o skorzystaniu z opcji transportu na #blablacar ale nie znalazłem nic na drugą połowe kwietnia.
#pytanie #pytaniedoeksperta #turystyka #zakopane #tatry #nocleg #podroze
  • 19
@porannewyciepsa: Po taniości Niespodzianka (warunki do spania i wykąpania się spoko, ale nic poza tym- no może jeszcze kuchnia ok, ale dzielona), podobna cena "U Gruloka" ale to nie Zakopiec, a Poronin i dojazd na szlaki nieco uciążliwy, bo busem do zakopca a później dalej na szlak, chyba, że z buta, ale to też trochę bez sensu bo kawałek jest.
ED: To jak 1 noc to bierz niespodziankę
@porannewyciepsa: Polecam kupić SuperPromo na Pendolino za 49 zł i potem busem do Zakopanego, ja wolę Szwagropole bo mają wygodniejsze autobusy od PB. Wyjdzie taniej i szybciej niż bezpośrednim pociągiem, mimo że lubię pociągi :P przesiadka w Krakowie jest wygodna bo dworce są blisko.

Chyba że lubicie widoki z okna to można się przejechać mega krętą i malowniczą trasa kolejową do Zakopca.
@porannewyciepsa: W zeszłym roku tam nocowałem. Jak już pisałem warunki spoko, tylko najlepiej wziąć pokój z łazienką, bo inaczej wspólna na korytarzu, kuchnia wspólna na piętro czyli jakieś 4 pokoje, łóżka wygodne :) tv, wifi, nie wiem może zapytaj konkretnie bo nie będę się bez sensu rozpisywał.
ED: Moja mówi, że jak ją tam weźmiesz to nie zaruchasz, bo warunki się nie zgadzajo.
@porannewyciepsa: Jestem aktualnie w Willa Niespodzinka dzięki poleceniu @beer_man - dzięki )
Moim zdaniem stosunek cena/jakość wyśmienita. Za naprawdę małe pieniądze jest bardzo dobra lokalizacja 5 minut od Krupówek, czysto, duże, wygodne łóżko, ciepło, no i gospodarz to bardzo miły człowiek, polecam mocno, jeśli nie chcesz iść do hotelu.