Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie wiem jak można polować na bażanty, to są tak zajebiste ptaki :D


@TowarEksportowy: Mi codziennie rano się taki skurczybyk pod oknem drze... Wtedy nie jest już taki zajebisty i sam mam ochotę go oskubać :)

@gruszak: Próbowałem już tutaj nie raz tłumaczyć podstawy gospodarki łowieckiej (bo szczegółów nie znam:P) - niestety, nie przegadasz, bo wiedzą lepiej (bez żadnej wiedzy na temat tej gospodarki). Tak samo jak 'przecież
  • Odpowiedz
@husky83: mi tez pod domem dwa koguty chodzą a ze jest to na obrzeżach małego miasteczka to są dokarmiane nawet.
No mnie to najbardziej wkurza, ze ludzie tak naprawdę nie maja pojęcia o czyn mówią.
Najpierw jest wyzywanie od morderców, psycholi itd ale potem jak wujowi pole zniszczą to gdzie są myśliwi itd.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: ale zdajesz sobie sprawę z tego ze to nie jest w Polsce? Regulatora ekologi? Rozwiń bo nie rozumiem co masz na myśli. Gruby Janusz ze strzelba może nie, ale to tylko jakiś procent myśliwych. Jak w każdej grupie, tak i wsród myśliwych, znajdują się debile i nic na to nie poradzimy.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: hehe :) niee, ale zwróć uwagę że @gruszak nie pisał bezpośredni o przypadku z gifa ;-) U nas łuk i kusza (albo sama kusza, nie pamiętam) są zakazane.

Co za różnica - gruby Janusz, czy anorektyczny Mirek? Dlaczego niby nie ma nic wspólnego z naturą, jeśli działa zgodnie z prawem łowieckim? (powtarzam - JEŚLI DZIAŁA ZGODNIE).
  • Odpowiedz
@husky83: bo ludzie na wypoku uważają, ze każdy łamie prawo tylko nie oni. My jesteśmy mirko powinnismy wyznaczać prawo w tym kraju. Elita internetu, która nie widzi niczego poza czubkiem własnego nosa. Masz inne zdanie? #!$%@?. Popierasz inna partie? Zdrajca. Pcmasterrace czy konsole? Albo jesteś ślepy albo masz pc za hajs rodziców.
I tak samo jest z postrzeganiem myślistwa. Nie znam się na temacie, opieram się na tym co mówią
  • Odpowiedz