Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tej calej spiny z #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank 200zl platnosci karta miesiecznie to przeciez nie jest duzo. Co Wy wyplacacie i wszedzie gotowka placicie? Ktory my mamy rok? Tez mi sie to nie podoba, bo darmowe wiadomo lepiej, a skoro kazdy pyta o alternatywy i nikt nie odpowiada to znaczy, ze moze juz nigdzie nie ma darmowych kart? W mBanku jest z mniejsza kwota miesiecznych platnosci - 100zl.
Wiekszosc nawet nie zauwazy roznicy bo i tak placi karta.
  • 26
@msgreen: ja w ING mam 300zł płatności kartą miesięcznie... a tyle to idzie na paliwo.
Tak czy siak lubię ten bank, dobrze mi się z niego korzysta i nigdy nie miałem problemów. Ale te spiny "300zł!? usuwam konto!" jakby to była jakaś ogromna suma do wydania w ciągu miesiąca.
Tak czy siak rozmawiałem ze znajomą pracującą w ING (w centrali) i ta kwota zostanie już na parę lat.
@thorin87: mozliwe, ja na szybko sprawdzalem eKonto to na nim jest te 100zl

@padobar: @Krupier: no tak, sa pojedyncze przypadki ja rozumiem, ale wiekszosc klientow i podejrzewam ze wiekszosc mirkow narzekajacych na ta zmiane nie odczuje roznicy. W sumie skoro byli ostatnimi z darmowa karta to juz mogli zostac, ale pewnie nie przyciagalp to nowych klientow tak jak oczekiwali i policzyli ze bardziej im aie oplaci wprowadzic taka zmiane.
@msgreen: no gdyby to było moje główne konto to miał bym #!$%@?. Chociaż i tak korzystam z niego do płatności zbliżeniowych bo mBank mi je księguje z kilkudniowym opóźnieniem (cały czas mam nierozliczoną transakcję paypass z 20 marca...).

Szkoda bo przydaje się jednak chociaż jedno konto całkowicie za free, takie w razie W. No i jednak mając tam lokatę na sporą ilość gotówki fajnie by było być zwolnionym z tej opłaty.
@Mietu: no mam, faktycznie. Cóż, do czerwca akurat mam lokatę, później zobaczymy co dalej.

Ja polecam Raiffeisen. Nie dość, że prosty i czytelny system online (w sumie wszystko jest lepsze od kolorowego gówna mBanku) to też wszystko za free prócz karty, której koszt to 3zł miesięcznie, ale dostaje się za to pakiet ubezpieczeń.
@Krupier: właśnie zrobiłem przelew na ten smart bank bo wczoraj w meritum zrobili opłaty to dzisiaj to samo #!$%@? tutaj :| myślałem też o raiffeisenie, są tam jakieś przelewy natychmiastowe za free czy nic? bo jest właśnie zajebiste w TMUB