Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tej calej spiny z #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank 200zl platnosci karta miesiecznie to przeciez nie jest duzo. Co Wy wyplacacie i wszedzie gotowka placicie? Ktory my mamy rok? Tez mi sie to nie podoba, bo darmowe wiadomo lepiej, a skoro kazdy pyta o alternatywy i nikt nie odpowiada to znaczy, ze moze juz nigdzie nie ma darmowych kart? W mBanku jest z mniejsza kwota miesiecznych platnosci - 100zl.
Wiekszosc nawet nie zauwazy roznicy bo i tak placi karta.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fstab: Chyba nie rozumiesz, że dla większości mirków było to DODATKOWE konto, do płatności internetowych. Raz kupują, raz nie kupują. Konto było za free, to się opłacało, a teraz jak masz dokładać do biznesu 6PLN to pozostaje tylko zamknąć ROR i po sprawie.
  • Odpowiedz
@testuje: no cóż. W ING mam dodatkowo do płatności tzw. Kartę virtualną Visa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wydaję 300zł spokojnie miesięcznie to nie wiem czy płatną.
  • Odpowiedz
@msgreen: Jest dużo jeśli ktoś tak jak ja traktował je jako drugie konto. Główne mam w PKO, gdzie muszę wydać 300, a tutaj dodatkowo 200. To już się może trochę problem robić. Zwłaszcza, że ostatnio używam go tylko do płacenia za spotify i zakupy od chińczyków.
  • Odpowiedz
@Krupier: Trochę z opóźnieniem, ale... jeżeli chcesz rozliczanie natychmiastowe w mBanku to poprzez np. wirtualny oddział lub infolinię zleć wyłączenie autoryzacji offline. Wystarczy jedna transakcja z chipem i od tego czasu wszystko będzie się autoryzowało online (w czasie rzeczywistym, bez opóźnień w rozliczaniu).
  • Odpowiedz