Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, mam takie #pytanie, morze głupie, morze mondre, nie wiem.

chcę sobie założyć #internet stacjonarny w mieszkaniu (TAK NIE MAM).

Nie potrzebuję w sumie żadnej prędkości (nie sądzę, żeby ktoś w ogóle dawał mniej niż 10mb/s? a to mi wystarczy), za to chciałabym płacić jak najmniej, bo #cebula.
Zastanawiam się też nad możliwością krótszego zobowiązania niż 2 lata.
Oczywiście nie wiem, czy wszyscy majo zasięg u mnie, ale mieszkam w takim miejscu, że myślę że nie powinno być problemu.

#vectra? #upc? no bo chyba nie #neostrada :P
Żadnej głupiowizji nie chcę.

Rzućcie jakieś pomysły. Dziena.

#kiciochpytakiciochszuka
  • 20
@katinka: no właśnie chcę kabel. I pisałam że mieszkam w takim miejscu że spoko :P Nie wiem, jak to sprawdzić, mogę się ewentualnie opierać na wrzucanej mi makulaturze do skrzynki, ale nie lubię takiego spamu... No właśnie chcę kabel ;)
@eloar: cenna informacja, ja właśnie wynajmuję. Ale w razie czego przecież można przenieść ze sobą, nie? W Jak miałam neostradę to tak było, przeniesienie nie stanowiło żadnego problemu.
@dlaczegoale: o to super opcja. Nie chodzi mi o to, żebym musiała w każdej chwili rezygnować. Ale sprzęt Ci wtedy dajo? Mnie z neostradą dali i o to się nie musiałam martwić, nie wiem, czy to standard.
I jak się "patrzy na osiedlowe kablówki"? Myślałam o tym, żeby przejść się do paru sąsiadów i spytać, bo pewnie każdy ma.
@dlaczegoale: @eloar: no w sumie planuję tu pomieszkać, mieszkam już z 8 miesięcy, a miała być umowa minimum na rok, ogólnie super nam się układa i traktuję prawie jak swoje bo wszystko jest ok...
I nie patrzyłam tak na to za bardzo, że mogłabym się przenosić, zwłaszcza w miejsce gdzie może jakoś nie być tej usługi. Bo jakbym jednak była w tej Neostradzie to nie widzę tego problemu - oni
@klapek00: Ty to ma być plus? Bo nie wiem, ja nie chcę płacić stówy i nie chcę mieć na czas nieokreślony :P To znaczy na nieokreślony ale minimum ileś? Poza tym widzę, że u nich już za 6 dych mogę tak mieć przy 10mb/s.
@noelo_cohelo: zazwyczaj osiedlowki są lepsze i mają mało awarii (na moim przykładzie ci mówię) i jak jest jakiś problem a osiedlowa kablowka rzetelna to brak internetu potrafią rozwiązać w pół godziny po zgłoszeniu i być u ciebie.
Dają sprzęt.
@noelo_cohelo: zobacz ofertę w spółdzielni mieszkaniowej zazwyczaj jest wykaz jakie są, a jak się przeniesiesz w miejsce gdzie ta sama kablowka jest to ci przeniosą, a jak nie to płacisz, zwróć uwagę że jak znajdziesz tanią i będziesz się musiała przenieś to za rok za całość w ogóle płaci się np u mnie około 300 zł .