Wpis z mikrobloga

#platiru #ps4 #!$%@? mać. Jeszcze wczoraj chciałem pozbyć się nadmiaru kont z plati a dzisiaj rano wchodzę, żeby zagrać w coda (oczywiście miałem tryb czuwania). Wyskakuje mi napis "Zostałeś wylogowany z PS4". Mowie kit, pewnie jakiś błąd po trybie czuwania, który jak dobrze wiemy wszyscy nie jest doskonały. Co ciekawe, na ekranie logowania nie miałem "+". Pomyślałem, ze może się skończył czy coś, ale kupowałem na początku lutego 3 miesięcznego. Po kliknięciu na mój profil załadowało się całe menu i wyskoczyła granatowa ramka z napisem "Korzystanie z usług internetowych na tym urządzeniu zostało zablokowane, za naruszenie zasad zawartych w regulaminie sratatatatatatatatata po więcej informacji odwiedź stronę sony coś tam entertajment. Ja #!$%@? co robić teraz Mirasy?!!!??!?!?!?!! Format dysku pomoże?! Może są jakieś triki :( pomóżcie proszę, błagam #!$%@?, tyle pieniedzy w bloto.
  • 16
@boskizigolo: trzeba było jeszcze więcej kont od ruskich nakupować, wiedziałeś przecież że niesie to ze sobą ryzyko bana...
edit; na oficjalnym forum sony ludzie masowo zakładają tematy, może bez kitu zaczęli masowo banować ludzi za multikonta :/