Wpis z mikrobloga

co to jest ten cały Lyoness i Lyconet? może ktoś po krótce wytłumaczyć? bo wszędzie widzę jakieś opisy korposlangiem i pasuje mi to pod jakieś wielkie mlm ale nie wiem... poznałem dziewczynę która na wszystkich zdjęciach ze znajomymi ma palce kciuk i wskazujący złożone w "L" i udostępnia jakieś posty na fejsbuku xD nie wiem co o tym myśleć

#lyoness #lyconet
  • 20
Oczywiście jest ale... Żeby na tym zarobić, nie możesz pracować sam! Da radę zrobić to samemu, ale bez grupy nie będziesz skuteczny, albo Ci nie wyjdzie, Musisz mieć grupę, która będzie Cię wspierać i Ci pomagać! Dla tego moja grupa jest tak skuteczna.


xDD
@xCinek: Lyoness to program lojalnościowy, coś jak payback tylko zmiast punktów zbierasz kase. Lyconet to owiana złą sławą część Lyoness, która bazuje na mlmie. A tam gdzie szansa na zarobienie szybkiej kasy, tam i szansa na to, zeby kogos zmanipulowac i nawmawiac mu glopot. Na http://lyoness24.pl jest to dokladnie opisane.

PS. A dziewczyna pewnie jest w lyconecie, bo jakby zbierala po prostu pieniadze z zakupow, to by "elki" na zdjęciach nie
Lyoness jako program lojalnościowy nie jest taki zły - mam kontakt z partnerami handlowymi i wielu jest z niego zadowolonych. Natomiast zdecydowana wiekszosc lyconetowcow to manipulanci, ktorzy nadaja sie tylko do sprzedawania ziemniakow :)
Ludzie, Lyconet to nie Lyoness
i Lyconet to NIE piramida z kilku powodów:
- posiada dwie fundacje GREENFINITY i CHLD & FAMILY FUNDATION
- działa w 47 krajach i niemożliwością jest aby coś nielegalnego działało na tak dużą skalę
- osoba, która została zaproszona do biznesu MOŻE ZARABIAĆ WIĘCEJ niż jej osoba rekomendująca
-15 lat na rynku
- zwrot gotówki za wydane pieniądze u partnerów handlowych (cashback)
Przestańcie wierzyć w te bzdury