Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie co się przed chwilą stało.
Dzwoniła do mnie sekretarka Matta Bellamy'iego i z tekstem do mnie:
"Ej Randall, gdzie są te twoje stronnicze wypociny zwane jako Top80 bo Matt chciałby coś poczytać, a nie może".
Dlatego też cytując wieszcza narodowego, rapera Wilka "... nie ma czasu, głupot nie chcę pieprzyć..."

Dziś czas na piosenkę która nie nazywa się Madness a zajmie miejsce 76 na mojej liście
Jest to:


Czyli opener świetnej płyty składającej się z B-Sideów oraz koncertu zarejestrowanego w 2001 roku w Le Zenith.

/Ej Randall, #!$%@? logikę. Tu mówisz super spoko album, a dajesz Forced in na 76 miejsce/ - dziwiła się opinia publiczna

/Każdy kij ma dwa końce, coś musi być nie tak świetne, żeby reszta rozwalała system/ - Odpowiadałem.

Mroczny utwór, który niestety nie przemawia do mnie jak np. Micro Cuts, czy też inna piosenka w która jest zajebista, a w której ledwo idzie usłyszeć słowa i której to nazwy zapomniałem, za co przepraszam.


Z piosenką tą, czyli Forced In wiąże się jedna ciekawostka.
Kojarzy ktoś z was "Blair Witch Project"? Otóż na pewnym występie Muse w 2010 pokazali oni swoją wersję tego, którą nazwali, no właśnie sami zobaczcie kilkając tutaj

Dziś to tyle.
Tradycyjnie, wszelkie skargi, zażalenia że nie mam gustu proszę kierować do najbliższego kosza na śmierci bądź niszczarki.

Pozdrawiam, Randall.

And on that Bombshell. its time to end, Goodnight!


76.Forced In - Hullabaloo (2001) |30.03.15
77.Psycho - Drones (2015)|29.03.15
78. Thoughts of a Dying Atheist – Absolution (2003) |28.03.15
79.United States of Eurasia – The Resistance (2009) |27.03.15
80.Take a Bow – Black Holes and Revelations (2006) |26.03.15

Spam @FilozofujacaCalka @Greebo @2ndLaw @dizzydom @imaginaerum @imo0mfg @Alight @qkamil @idealny_material_na_zone @kankawa @dawne-dzieje @czmaja @kielon_ @niziu @somatotropina @Zacouille

#muse #top80piosenekmusewedlugrandalla
R.....y - Nie uwierzycie co się przed chwilą stało.
Dzwoniła do mnie sekretarka Matt...
  • 7
  • Odpowiedz