Wpis z mikrobloga

@keep_calm_and: jeżeli jesteś jak ta dziewczyna po lewej to nie rozumiem Twoich kompleksów, bo szkoda, że chcesz się wychudzić, a nie wyglądać jak zdrowa kobieta;/
też mam podobną figurę jak ta dziewczyna po lewej, ale nie mam zamiaru robić z siebie patyka, a sport jak już uprawiam to dla przyjemności i zdrowia, a nie żeby się katować, tylko dlatego, że mamy taki a nie inny model piękna w telewizji- albo zagłodzone
@keep_calm_and: mam to szczęście, że mam spory biust, więc wygląda to proporcjonalnie. Tzn. powiem tak- zaakceptowałam swoje ciało, a jak wiadomo przy wzroście 159 cm, każdy dodatkowy kilogram widać, ale nie jesteśmy w stanie cały czas się kontrolować- życie tak nie powinno wyglądać. Jedzenie i sport powinno być przyjemnością, a nie codziennym obowiązkiem. Też sporo to u mnie trwało, żeby się o tym przekonać. Takie życie jest łatwiejsze i przyjemniejsze i
@keep_calm_and: Wiem coś o tym. Chodziłem na siłownię i na prawdę sporo schudłem (26 kg dokładnie). Ale przestałem chodzić przez kwestie finansowe i dupa zbita. Planuję powrót na siłkę jak ustabilizuję się finansowo