Wpis z mikrobloga

#hots Elo, chcę przy 26 lub 30 poziomie zakupić jakieś postacie. Zależy mi na fajnym gameplayu. Spodobała mi się Tyrande i Tassadar. Jak sądzicie, która z postaci ejst lepsza? Proszę o plusy i minusy. Najlogiczniejsze odpowiedzi zasłużą na plusika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@vray: Tassadar jest pierwszym banem na turniejach. Ale też żeś dał wybór. Między supportem a supportem... Żadnym z nich nie gram. Wolę Brightwing.
@vray: Hmm to oczywiście zależy od kompozycji teamu, ale Tyrande przeważnie ma lepszy late game niż Tassadar. Jeżeli ogarniesz trafianie stunem, markowanie przeciwników co CD, to będzie bardziej użyteczna niż kolega z StarCrafta. Imho Tyrande. A co do jej plusów. Buffy dla całego teamu, tak jak wcześniej wspomniałem markowanie przeciwnika, stun. Z wszystkich SUPP-DPS ma chyba najbardziej użyteczne ulti pod team. Jej leczenie również jest przyzwoite, zawsze może uratować kogoś w
@vray: Prócz sprintu nie ma żadnego innego mechanizmu ucieczki. Stoisz po prostu z tyłu, stunujesz, markujesz AA, stunujesz, markujesz, AA. Jej heal wobec niej samej jest słaby. Po prostu nie możesz dać się złapać. Dobre ustawienie w teamfightach i sobie strzelasz( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dając się zastrzelić
@vray Trochę nietrafne porównanie, Tychus jest najmniej "łatwo padającym" ranged assasinem w grze, ze względu na Stoneskin, First Aid i escape mechanism z dasha i odrzucenia granatem. Tyrande będzie zdecydowanie łatwiej paść.
Nadal bym ją polecił, głównie ze względu na wszechstronność (po ostatnim patchu), wymaga troche ogrania, ale potrafi wynagrodzić.
@vray Właśnie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo inaczej - nauczenie się mechaniki postaci nie jest trudne, ale żeby nią grać na przyzwoitym poziomie bardzo ważna jest współpraca z teamem i przewidywanie ruchów wroga.
"Level Master" wymaga jeszcze bardzo dobrego map awarness i odpowiedniego zapewniania wizji dla teamu. Najbardziej ze wszystkich supportów liczy się u niej positioning.
Ogółem trzeba trochę poćwiczyć i się przyzwyczaić do jej roli w