Wpis z mikrobloga

Dzisiejszego wieczoru towarzyszy mi soundtrack z nowej produkcji z stajni From Software i odczuwam chęć do powrotu zagrania w jakąś ich produkcję, może czas na kupno Dark Souls II... Niestety w bladźborna nie zagram prędko, o ile w ogóle kiedyś wyjdzie z exlusivu z konsoli i narazie co mi pozostaje, to wsiąkanie w te wysmażone dźwięki, które wyszły spod rąk aż 6 kompozytorów. Czy to wyszło na dobre i czy ścieżka jest spójna, to już każdy grający o tym wie najlepiej, ja parę dni będę katował te utwory.
Zatem muzyko graj, ten klimat wylewający się z słuchawek jest dobry, aż chciałoby się pograć jako ten łowca, skąpany cały we krwii w świetle księżyca.
#muzykazgier #soundtrack #bloodborne #muzykahousa
M.....2 - Dzisiejszego wieczoru towarzyszy mi soundtrack z nowej produkcji z stajni F...
  • 5
  • Odpowiedz
@MrHouse22:Heh, znam to uczucie, soundtrack jest GENIALNY, każdy dzień zaczynam od utworu The First Hunter, który najlepiej oddaje emocje jakie towarzyszą graniu w tą produkcję (epickość walki podczas której można tego przesłuchać mówi samo za siebie). Choć konsoli nie posiadam, wiem, że kiedyś zagram na bank :)
  • Odpowiedz
@MrHouse22: Nie kupuj Dark Souls II -- to dobra gra, ale nie w soulsowym rankingu. Jeśli cierpisz katusze związane z brakiem souls, odpal na nowo Dark Souls z DLC i przejdź grę jako nagi gość używający pięści. Bo możesz.
  • Odpowiedz
@fasadin: Nie warto, tym bym bardziej że "odświerzają" grę która ma rok, za cenę premierową nowej gry... Co tu się #!$%@?. Z drugiej strony jednak z chęcią chcę sprawdzić drugą część, bo czemu nie.

@co_to_sie_stanelo: Nie w soulsowym rankingu? O coś konkretnie Ci chodzi, czy bierzesz to jako całość, zbyt łatwe, niespójne czy może nudne? No niby mógłbym przejść NG+ które dosyć szybko porzuciłem, ale jednak chcę czegoś nowego w
M.....2 - @fasadin: Nie warto, tym bym bardziej że "odświerzają" grę która ma rok, za...
  • Odpowiedz
@MrHouse22: Całokształt nie jest tym, na co czekałem. Są zalety, np. o wiele lepszy UI w porównaniu z poprzednimi grami, a nawet Bloodborne. Fajny jest "hub" - Majula. Jest kilku fajnych NPC. Covenanty niektóre są ekstra. PvP jest jakieś takie bardziej wyrównane i przystępne, gdyby nie Soul Level (ale to chyba już jest poprawione, nie wiem, dawno nie grałem).

Natomiast, jeśli chodzi o wady:
- mechanika: tracking gracza przez uderzające moby
  • Odpowiedz