Wpis z mikrobloga

#!$%@?, żałuję, że nie mam rejestratora:
(P)olicjant, (J)a

P- dzień dobry, starszy aspirant (czy jakoś tak) xxx. Proszę przygotować prawo jazdy, dowód rejestracyjny i ważne ubezpieczenie OC.
J- coś zrobiłem?
P- rutynowa kontrola?
J- który przepis daje policjantowi prawo do rutynowej kontroli obywatela?
P- rutynowe sprawdzenie pana pod kątem trzeźwości, bo w mojej ocenie wykonywał pan nerwowe ruchu za kierownicą.

Nosz #!$%@? mać, nóż się w kieszeni otwiera. Jak takie barany mogą pracować w policji? I już nie mówię, że ma nie kontrolować- przydaje się szczególnie na drogach i zapewne dostał takie polecenie od przełożonych. Tylko na litość boską- jak już to robisz policjancie to chociaż pozoruj profesjonalizm.

#coolstory #truestory
  • 91
  • Odpowiedz
@kiszczak: Rutynowe kontrole to największy rak, nie wiem jak w ogóle można to popierać a komentarze typu

nie cwaniakuj hurr dmuchniesz i pojedziesz dalej a tak to cię całego przetrzepią hehe


kojarzą mi się z 'no ale co zrobisz Bożenko, nic nie zrobisz'

już kiedyś o tym pisałem
  • Odpowiedz
@kiszczak: Lolo, wykopki nie rozumieją Twojego bólu dupy. To nie chodzi o zatrzymanie i kontrolę, tylko o powód z dupy. Ja Cię popieram, bo nie lubię niekompetencji, tym bardziej jeśli ktoś pracuje w służbie takiej jak policja i wykonuje się zawód, który w pewien sposób ingeruje w życie człowieka.
  • Odpowiedz
@Rapczyn: W Zielonej Górze takie coś jest minimum raz-dwa w tygodniu. Z nienacka na losową ulicę przyjeżdża kilka radiowozów i każdy kierowca jest badany pod kątem trzeźwości. Sam nie raz dmuchałem w alkomat i jakoś nie narzekam ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@kiszczak: no dobra, ale podał ci podstawę - nerwowe ruchy, wydales się pijany. Tak samo z dupy jak każda inna, a sam piszesz, że jakaś bajka ci wystarczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@haker_proker: Tak mnie zaorano, dże chyba wykiełkuję;) ja tu widzę raczej festiwal braku umiejętności czytania ze zrozumieniem i wychwytywania sensu wypowiedzi:)

@prusi: Oczywiście. Lecz jako profesjonalista od tego powinien był zacząć- przecież cały wpis jest właśnie o tym.

@ryhu: Podał po po mojej złośliwości. I o to właśnie chodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@madziulek85: Wyżej pisałem, że to iż musi kłamać, by dobrze wykonywać swoje obowiązki to patologia. Ja to jednak oceniłem w systemie 0-1, mianowicie jakość wykonania polecenia przełożonego przez pracownika.
  • Odpowiedz