Wpis z mikrobloga

@fixie: rychtar na carbo i szytkach tufo? Swag meter is over 9000.
Protip: jak zakładasz szytki: 1. naciągnij równo bez kleju, nabij przepisowe bary, zostaw na 24h. 2. klej na obręcz, klej na szytkę, zostaw osobno na 24 h. 3. klej na obręcz, klej na szytkę, wklej, zostaw na 24h. Żeby nie było centry przy nakładaniu naciągaj równomiernie od momentu wsadzenia wentyla, jeśli wadzisz w wentyl luzem a naciagniesz potem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lubfarmaceute: dzięki, całe szczęście wybrałem taśmę (; naciągnąć szytkę na obręcz to niezła zabawa, nawet wcześniej rozciągając przez pompowanie.
  • Odpowiedz
@fixie: I jaka recenzja po sezonie o kołach planetx? Szkoda, że CT45 już nie dostępne, bo szukam czegoś na najbliższy rok. Pod koniec sezonu będę jechał w góry, więc ostrożnie podchodzę do tematu wysokich stożków, a jedynie co zostało to Planet X Pro Carbon 50/50. Jakiś pomysł, gdzie teraz szukać czegoś dobrego?
  • Odpowiedz
@Jarython: Genialne koła, lekkie, pancerne, z zajebistą 'płynnością' jazdy. Kilka dni temu sprzedałem, ale jak tylko znowu się pojawią, kupię kolejną parę, tylko już w UK. Pewnie niedługo zaczną się pojawiać nowe pozycje Planet X, bo obecnie faktycznie krucho.
  • Odpowiedz
@fixie: A co za różnica gdzie zakup?
Liczę, że zacznie powoli wchodzić coś nowego do sklepów, bo póki co marazm. Na nowy sezon Rose ma też wyskoczyć z OEMowymi kołami pod szytki - z jak usłyszałem - dobrym stosunkiem ceny do jakości. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz