Wpis z mikrobloga

@Locked1986: wiesz, imo 4.4.4 był zajebisty, odkąd zrobili Lolipopa to jest jakaś farsa. Pomysły w stylu nieskończona ilość otwartych aplikacji w tle (nawet po resecie telefonu), brak intuicyjności, więcej kliknięć by zrobić to samo, a teraz w 5.1 zapełnili syfem całą pamięć systemową tak, że nie mogę sobie wgrać apki anty-kradzieżowej bez kombinowania i wywalania googlowskich aplikacji.

Więc jeśli chodzi o Androdia to 4.4.4 zdecydowanie tak, od 5.0 w górę -
@Krupier: Ja znowu potrzebowałem telefonu który działa, padło na WP i nie narzekam. Za dużo apek mnie ciągnęło, modyfikacje systemu, to ROMy, to Root, to wygląd, to co innego. Na WP tego nie ma, wszystko jest zrobione aby system zachowywał się płynnie i tak dalej, co mnie cieszy. Aparat mam dobry, mogę dzwonić, smsować i być w kontakcie ze znajomymi z Facebooka, tyle do szczęścia wystarczy :)
@maxver: tak, w Nexusie 5 1GB pamięci wewnętrznej, pomyśl.

Android 5.1 wprowadza zajebistą funkcję, w której miejsca na aplikacje systemowe jest zaokrąglając 1GB, a zajmują one 996MB. Nawet w oczko niższym sofcie czyli 5.0.1 te same aplikacje pozostawiały więcej miejsca. Mówię cały czas o stocku oczywiście.

Dla zobrazowania screen, odpowiedni wiersz myślę, że dostrzeżesz.
Pobierz Krupier - @maxver: tak, w Nexusie 5 1GB pamięci wewnętrznej, pomyśl.

Android 5.1 w...
źródło: comment_AO4zJkkl9EsDRBJIwKsn1pR3oBZH4SCD.jpg
@Locked1986: IMO WP naparawde ssie... miałem przez poltora roku, na lUmii 920 zaczal lagowac niemilosiernie, w dodatku wtedy nie bylo 8.1 i to UI bylo jeszcze brzydsze... Teraz glowny pulpit w WP mi sie podoba, ale draznia mnie cholernie ustawienia, lista aplikacji w dlugiej liscie i chociazby to, ze ciagle musze otiwerac messengera, a nie jak w androidzie - dymki.