Wpis z mikrobloga

"TwinBee"

Gra typu "shoot 'em up". Posiadała dosyć prostą, lecz przyjemną grafikę. Ulepszenia zdobywaliśmy w ciekawy sposób, mianowicie poprzez strzelanie do chmurek, które to wyrzucały dzwonki. Strzelanie w taki dzwonek powodowało zmianę jego koloru, co oznaczało inny power up po złapaniu. Przedmioty innego typu (np. takie które po zebraniu niszczyły wrogów widocznych na ekranie) można było zdobyć niszcząc cele naziemne innym rodzajem pocisku. Gra umożliwiała granie w trybie kooperacji.

#gimbynieznajo #gry #staregry #pegasus #nes

Pod tym tagiem #perelkizpegasusa będę wrzucał gry w które zagrywałem się na pegasusie w dzieciństwie oraz takie które z jakiegoś powodu utkwiły mi w pamięci
C.....t - "TwinBee" 

Gra typu "shoot 'em up". Posiadała dosyć prostą, lecz przyjem...

źródło: comment_FqNeyHZP6YQw8gtnqspQBSuD6sG2slN8.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarnykwadrat: A pamiętasz może taką grę, w ktorej grało się smokiem? Było kilka różnych smoków, jakie mozna było zdobyć. Pod wodą najlepiej się grało smokiem wodnym, takim z płetwami, na pustyni jakimś pustynnym, który chodził po ruchomych piaskach. To była wtedy dość trudna dla mnie gra, nie przeszłam jej całej. Plansz/wysp było sporo. Przypominam sobie, że można było jezdzić na deskorolce (_)
  • Odpowiedz