Wpis z mikrobloga

@Bekonik: Byłem kiedyś (ja i chyba połowa znajomych:D) w Marino, tam jest jakaś dietetyczka, która da Ci taką kartę razem z wszystkimi danymi, nie są jakoś specjalnie dokładne, ale podejrzewam, że 90% tego co potrzebujesz dostaniesz. My to mieliśmy wszyscy za darmo, a ona szukała ogólnie ludzi otyłych, ale przyjmowała każdego - za darmo. Chodziło o to, że tym z nadwagą proponowała jakieś suplementy itd. Podejrzewam, że teraz jest podobnie albo
  • Odpowiedz
@Bekonik: odradzam generalnie pomiar bodyfatu na tej wadze magnetycznej - strasznie niedokładny, raz na siłowni wyskoczyło mi 17%, kiedy mam tak naprawdę >23% (fakt - jestem trochę gruby), pomiar wagi i rozkładu ciała jest strasznie niedokładny.
  • Odpowiedz
@Bekonik: Trening, ani dieta nie są od tego uzależnione, więc co to za różnica jaka liczba Ci wyskoczy przy tym pomiarze? Żeby sprawdzać progres wystarczy waga, miarka i aparat. Każda metoda pomiaru bf ma margines błędu przynajmniej kilku procent.
  • Odpowiedz
@Bekonik: tego już nie wiem, jedynie wiem że ta jest najbardziej powszechna ale jest #!$%@? bo jest niedokładna XD
Chociaż zależy czy potrzebujesz ogólny wynik czy tylko przybliżony, idź jak chcesz
  • Odpowiedz