Wpis z mikrobloga

@wzr1one: swojego w jakim sensie?

Glikol + gliceryna z biomusu + baza z epłyny. Moc 3mg w proporcjach 55/45 PG/VG + aromaty Extreme Flavors / Inawera (mix mint i menthol dają radę).

Właśnie próbuję TPA Citrus punch (5%) + 2% mentholu inawery i daje radę. Sam Citrus punch jest mdły na dłuższą metę.
@Lanc: swojego = własnoręcznie robiona baza ;D

Chciałbym spróbować, jaka jest różnica na takiej własnie bazie - jak chce Ci się pobawić w przesyłkę/odsprzedaż to możemy się dogadać - na mój koszt wysyłka oczywiście ;) Przelew może wejść w gre
@wzr1one: 1l glikolu + 400 ml gliceryny + wysyłka to ~30 zł. Do tego 100ml bazy 36mg masz za ~39 zł. W zależności od tego jaką chcesz moc uzyskać i jakie proporcje kupujesz więcej gliceryny i ewentualnie bazy.

Nie da rady ze zrobieniem i wysyłką, bo nie mam butelek pustych ;/
@wzr1one: zapomniałem dodać. Jedyna różnica (jeśli baza kupna i robiona samemu ma te same proporcje PG/VG) to koszta.

Koszt zrobienia 1.2 ml bazy 60/40 (PG/VG) o mocy 12mg to jakieś 186 zł. A patrząc na cenę bazy Inawery 100 ml 12mg to za Inawerę byś musiał zapłacić 240 zł. Przy niższych mocach wychodzi jeszcze taniej robienie samemu.