Wpis z mikrobloga

@MrGreeneye: @dej_5zl: no właśnie patrze, 5% ;D nie widziałem tego... a miałem właśnie pytać, że strzela na język / zbiera się w przestrzeni między ustnikiem (dripem?), a Clearatomizerem (Nautilus Mini), to może być spowodowane tą wodą?
  • Odpowiedz
No bo wrzucasz jakieś gówno dla januszy e-papierosów.


@GaHee: Zgodzę się, że to syf bo sam przeszedłem na samogony, tylko wiesz to to też tak nie do końca, bo zwyczajnie pod tym tagiem i ogólnie na mirko poleca się już lepsze rzeczy niż to gówno co widać u ludzi na mieście (troszkę to ewoluowało i się edukowaliśmy jeden od drugiego). Nie wszyscy widocznie mają się gdzie poradzić, a i nie
  • Odpowiedz
Ja to rozumiem, drogi beer_man'ie. Społeczeństwo vaperskie jest lepiej wyedukowane, ale na pewno niedojrzałe. Nadal np. choruje na manie sprzedawania wszystkiego. Siedzę na facebookowych grupach i często sprzedawane są rzeczy, które moim zdaniem nie powinny wejść do obiegu wtórego. Np. takie baterię. Kupowanie używanych baterii jest dla mnie loterią. Jedna bateria trafi się od niedzielnego vaper'a, a drugą dostaniesz od cloud chaser'a, po spięciu, lub po jakimś mocniejszym katowaniu. Trochę jebnąłem off-top.
  • Odpowiedz