Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy jak to jest z tymi pobowami do wojska? Bo ja tego #!$%@? nie rozumiem.
Prowadze firme zatrudniającą 600 osób na umówe o prace. Mam blisko 20 millionow kredytu inwestycyjnego i kiladziesiat samochodow w leasingu. Koncze budowac swoja wille z basenem a planowo 30 kwietnia moj #rozowypasek (modelka, 11/10), urodzi mi syna. Nie mam zadnych problemow a firma zajebiscie dobrze sie kreci. Zyje pelnia zycia.

1. Młody level <25
2. Zdrowy
3. Wysportowany, sokoli wzrok, sylwetka greckiego boga
4. Bez nałogów
5. Mam wszystkie możliwe kategorie prawa jazdy
6. Mam licencje pilota szybowca, awionetki, pasażerskiego samolotu odrzutowego i helikoptera(latam sobie po świeżo palone ziarna kawy)
7. Mam uprawnienia na łódź motorową, amfibie, poduszkowiec i czołg
8. W czasach liceum #!$%@?łem wszystkich w paintballu
9. Po maturze poleciałem na rok do Afganistanu #!$%@?ć terrorystów

Jestem indealnym kandydatem do wojska. Jednak słyszalem ze wojsko robi teraz szkolenia. Gdyby mnie wzieli na takie szkolenie, z #wygryw spadłbym do #przegryw. Setki umówionych spotkań, kontrakty, przetargi, budowa domu, dzieciak w drodze. Jak wrócę to moje dziecko będzie miało dwa miesiące, a moja firma się rozpadnie. Zostanę bankrutem i skoczę z mostu łazienkowskiego zanim go skończą remontować.

No i dzisiaj przyszło do domu dwóch żandarmów i dostałem pismo i jest tam napisane tak:


Co robić mirki, jak żyć?

#pdk #heheszki #pasta
  • 11