Wpis z mikrobloga

1. Uczysz się tydzień przed kolokwium bo trudne
2. W dzień kolokwium jedź tramwajem, niskopodłogowy, wypasiony
3. Stary tramwaj psuje się na twojej trasie, twój nie może jechać
3. Wszyscy wysiadać
4. Wtf? co robić do koła 40 min, na uczelnie tramwajem 30 min drogi, trasa zablokowana, lepiej nie ryzykować
5. Bierz taxi
6. - 20 zł, he he he Panie kierowco jak ja nienawidzę poniedziałków
7. Zdążyłeś, piszesz koło, wtf? znasz wszystkie wzory ale to jakiś kosmos. Tydzień nauki psu w dupę
8. #!$%@?, że nie zdasz, #nienawidzeponiedzialkow
9. Wracam do domu, kup pierogi na wynos,
10. Idź na tramwaj, ooo jedzie ten sam którym przyjechałeś
11. 5 przystanków dalej wsiada wysoki stary dziad, psychiczny widać bo rzuca głową jakby miał padaczkę, siada perfidnie na przeciwko Ciebie
12. Wsadza rękę w spodnie, przy biodrze myślisz sobie że się drapie bo dupie, jak swędzi to człowiek się drapie, patrzysz się w okno za nim i myślisz jak #!$%@?łeś koło
13. Patrzysz, kobita siedząca obok niego odchodzi, inna się odwraca od niego.
14. Przyglądasz się, koleś wali kapucyna
15. Ja #!$%@?, wstajesz i odchodzisz
16. Nienawidzisz poniedziałków.
17. Wracasz do domu, są wyniki koła, zdałeś na 3
18. Są wszystkie punkty
#wroclaw #truestory #gorzkiezale
  • 17
  • Odpowiedz
@knysha: mimo wszystko było widać że psychiczny więc jeszcze by mnie oskarżono o coś
@RudyBrunet: jechałem 6 która zatrzymała się bo 1 przed nią się zepsuła, w ogóle była dzisiaj jakaś awaria elektronicznych rozkładów jazdy na niektórych przystankach
  • Odpowiedz
@mahfysh: Pokaż mi bo ja widzę w przepisach warszawskiego ZTM tylko coś takiego:

§ 13

W razie awarii lub wyłączenia pojazdu z ruchu skasowane bilety jednorazowe przesiadkowe upoważniają do przejazdu w następnym pojeździe tej samej linii do przystanku lub stacji, który obowiązuje jako ostatni na trasie lub innej linii przebiegającej tą samą trasą albo pojazdem linii zastępczej.


§ 14

W razie awarii lub wyłączenia pojazdu z ruchu skasowane bilety jednorazowe
  • Odpowiedz