Wpis z mikrobloga

#bieganie

ponad tydzień temu dopadły mnie korzonki, od dwóch dni po tabletkach już jest w miarę ok, czuję tylko jakby 'niedobitki' tzn nadal czuję, że coś tam 'mam', ale już nie boli ruszać się normalnie mogę itd. mogę iść biegać czy odpuścić? z 4km chociaż...
  • 6
@bemo: Spróbuj iść pobiegać, a jeśli ból wystąpi w trakcie biegu, przejdź do szybszego marszu. Jeżeli dalej nie przejdzie to zwolnij do normalnego chodu. Taki ruch jak bieganie czy chodzenie w większości przypadków pomaga w tego typu dolegliwościach. Pamiętaj, żeby nie pochylać się za mocno do przodu
@bemo: mnie kiedyś goniły korzenie i strzygi, ale mnie nie dopadły. Przekombinowałem z psylocybiną, ale ostatecznie się pokapowałem i już było spoko. Nie wiem dlaczego Twoje tabletki trzymały 2 dni. To trochę za długo, kolego.
Myślę, że powinieneś sobie to odpuścić jak masz takie jazdy.
@Fizjoterapia: tzn korzonki mnie złapały od przeziębienia i od wychłodzenia pleców (założyłem cienką kurtkę jak było bardzo zimno), więc teraz nie wiem czy jak założę jakieś 2 bluzy + koszulkę do biegania i dresy to nie nawróci..