Wpis z mikrobloga

@kubazet7: zadaj sobie jedno pytanie, co Ciebie bardziej interesuje? :)
Jako absolwent budo mogę powiedzieć, że jeśli się dobrze zakręcisz pracując i dasz radę pogodzić to ze studiowaniem to po zrobieniu dyplomu będziesz miał już w zasadzie praktykę potrzebną do uprawnień i szybko ogarniesz dobre stanowisko. Z tym że na początku jako majster/inżynier budowy w większości firm będziesz musiał zapieprzać także w soboty, więc nie wiem jak z tym studiowaniem ;)
  • Odpowiedz
@kubazet7: po logistyce bedziesz miał szybciej dobre pieniądze. Na budownictwie zanim zrobisz wszystkie uprawnienia, dzieki którym bedziesz zarabiał z sensem to troche minie. A poza tym wartość studiów zaocznych z budownictwa w kontekście ogromnej ilości dziennych jest do zakwestionowania, chyba ze faktycznie pracowalbys w zawodzie. Z drugiej strony logistyków jest teraz mnóstwo i wszystko zależy od tego czy sie faktycznie tym zainteresujesz, wykatzesz i dobrze zakrecisz. Mam znajomych i ludzi w
  • Odpowiedz
@kubazet7: nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale budo to dużo trudniejszy kierunek niż logistyka, na niektórych uczelniach leżą one wręcz na przeciwnych biegunach pod względem pracochłonności i trudności egzaminów
  • Odpowiedz