Wpis z mikrobloga

@svider86: Przeze mnie tracą kasę? Chyba każdy potrafi samodzielnie podejmować decyzje. A co ja jestem jakiś kogoś guru że biorą pod uwagę co ja piszę? To raczej wy zrozumcie że kryptowaluty to wielka manipulacja. A co Wy myślicie że dev nav ma czyste intencje?? Wcale nie. Dev dobrze wie i ma kontakt z dużymi posiadaczami NAVAjo. To były celowe zagrywki że będzie komunikat a przyszedł piątek i nie było komunikatu lecz
Napisał kilka trollujących postów na bitcointalku, w dodatku angielskim gorszym niż z translatora i myśli, że dzięki niemu cena spadła. To już nawet przestało być śmieszne, a zaczęło się robić irytujące.
@Pepeo: Jeżeli chcesz manipulować rynkiem to rób to chociaż umiejętnie :) To co tutaj pokazujesz to śmieszny i żałosny pokaz.
Dev Navajo jest uczciwy! Owszem przesunęli datę ostatecznej publikacji anona ale nie dlatego że chcieli zmanipulować rynek lecz dlatego że chceli dopracować tę technologię na ostatni guzik i nie wypuszczać półproduktu! Od wielu lat pracuję w branży IT i opóźnienia w projektach to bardzo częste zjawisko, szczególnie tych złożonych.
W navajo
@Pepeo: To czy wallet wyjdzie, czy nie to akurat nie mam pojęcia, bo to zależy od tego ile jest ukończone, o ile w ogóle DEV coś robi. Wiadomo ważna jest też strategia DEVa, on też chce zarobić, a kombinacji / strategii jest wiele.
Za to zdecydownie zgodze się z tym, że do jutra cena napewno spadnie, co widać już nawet teraz ;] Może lekko odbije się dosłownei na 2-3h po
@wex009: O proszę. Pierwsza rozsądna wypowiedź i rozsądny wykopowicz na kanale #kryptowaluty Ty to rozumiesz i ja to rozumiem. Bo to jest oczywiste że DEV NAV to kombinator i złodziej jak każdy dev każdego innego coina. Jutro oczywista sprawa że polecimy nawet niżej niż 1000 sat po wyjściu walleta. Potem przewiduję działanie Deva na przeczekanie i zniechęcenie mirków. Gdy mirki zaczną znowu kupować to znowu jakiś niby komunikat pompka do 3000