Wpis z mikrobloga

@balatka: O tak, nie omieszkam, tylko wpierw wpadnę tam w weekend i sprawdzę koordynaty GPS, a potem nakręcę film z wejścia do lasu i dotarcia tam by następnie wysłać im w odpowiedzi oraz kopię do inspektoratu a może i do Michnika, on lubi takie tematy w prasie lokalnej ;).

Sprawdzali podobno 31.03 oraz 02.04.
@balatka: Fail :(, zrobiłem 30km na nogach by się dowiedzieć, że GPS ma kosmiczne przesunięcie mimo, że na miejscu łapało mi dobrą lokalizację...muszę w tyg. jechać na rower i znaleźć to miejsce jeszcze raz (pamiętam wjazd) i ich przeprosić oraz prosić o ponowną inspekcję. Gorzej że zaufanie nadwątlone a ja mam nowe śmieci...z dobrymi gps!

https://www.dropbox.com/s/z2fbdiorsv95r2o/20150404_135047.jpg?dl=0

Pod tym jest mnóstwo śmieci :D.
@balatka: Spodziewam się wparowania oddziału AT o 6 rano za niewłaściwe adresowanie korespondencji ;).

Mamy taki cudowny podział administracyjny, że nie wiem gdzie te pozostałe 6 obszarów zgłosić, liczę na litość od Inspektoratu :).
@balatka: xD

Dostałem telefon który zaczynał się mniej więcej słowami"....Nadleśnictwo Herby, nie możemy znaleźć tego wysypiska"

"Umh, nie wiem czy Państwu przesłano film i zdjęcia"

"Niestety niewiele nam to pomaga..."

Krążą na tej drodze obok tego od pewnego czasu i nie mogą trafić xD



Jak nie znajdą to jutro jesteśmy umówienie na miejscu :)
@balatka: Aha xD

Dzwonili chwilę temu, że jeżdżą i nie mogą znaleźć. Dobra, robię za przewodnika, znaleźli dojazd! Facet mówi, że był z drugiej strony i nie widział tych kanap (to było jedyne co ich interesowało w tym wysypisku :\) i tak dalej, ale w końcu znaleźli po moim kierowaniu. Pyta się co ja dokładnie miałem na myśli. Myślałem, że w ramach uprawnień uprzątniecie to Państwo bo ja takich możliwości nie