Wpis z mikrobloga

#pillarsofeternity tuż tuż, ale to nie jedyny klasyczny cRPG, na którego czekamy w tym roku. Torment: Tides of Numenera przy pomyślnych wiatrach zadebiutuje końcem 2015 roku i przeniesie nas do futurystycznego Dziewiątego Świata. Przypominamy pierwszy pokaz rozgrywki z wczesnej wersji produkcji wzbogacony o opracowane przez nas polskie napisy :)

Więcej o nadchodzącej produkcji na: http://grimuar.pl/torment
#crpg #numenera #tormenttidesofnumenera #planescapetorment #inxile #gry
Darnath - #pillarsofeternity tuż tuż, ale to nie jedyny klasyczny cRPG, na którego cz...
  • 5
@Raffael: Przecież Underrail też jest w fazie beta. Jeśli chodzi o AoD, 18 z 22 lokacji jest już w pełni grywalnych i już teraz mogę powiedzieć, że to najlepsza gra RPG w jaką kiedykolwiek grałem i najlepsza gra w ogóle. Jedyną grą, która mogłaby z nią konkurować jest Fallout 1, reszta rpgów (licząc z Arcanum, Fallout 2, czy Tormentem, Baldury lubię, ale nie wielbię jak Fallouty np.) jest gorsza pod
@Bethesda_sucks:

To fakt, Underrail na ten moment nie jest jakiś rozbudowany ale liczę na to, że twórca skoncentruje się na jakości treści gdy będzie miał bazę w postaci lokacji, przedmiotów itp. Dodatkowym plusem Underrail jest to, że nabyłem ją za około $1 w bundlu, więc nawet jak się okaże słaba to niewielka strata.

AoD wygląda interesująco pod wieloma względami, choć interfejs się już nieco zestarzał od czasów rozpoczęcia prac nad grą