Wpis z mikrobloga

W związku z gównoburzą w tym wątku link do postu

postanowiłem zdobyć replay feralnego strzału z perspektywy autora (Big_Time), swoją drogą bardzo miły koleś, razem z replayem przesłał mi analizę sytuacji ze swojej perspektywy (jak ktoś będzie zainteresowany to dołączę).

Tutaj można znaleźć najciekawszy i kluczowy fragment: FILM

Jak ktoś chce obejrzeć sobie całą powtórkę, to łapcie: Link do replaya

Nie chcę wchodzić w polemikę na temat arty w grze, ale zastanawiało mnie, czy faktycznie był to "farciarski #!$%@?" , czy ktoś kto w miarę ogarnia i po prostu wyszedł mu strzał.

Jak powiedziałby Adbuster, "wnioski pozostawiam wam".

Pozwolę sobie zawołać: @Emes91: @MrOmen: @teh_m: @PiccoloColo: @Eau-Rouge: @ONGHi: @PhobosX: @Tfor: @MisieRzadza: @jos: @shiverr: @puexam: @Hania_bez_kitu: oraz @as2o3: ;)

#wot #worldoftanks
  • 47
@konradzicho: Czego Ty nie pojmujesz to tego, że jest prawie tyle samo farta w strzale arciarza, który w ogóle nie jest wycelowany i przypadkowo trafia, co w strzale, który był wycelowany w jedno konkretne miejsce i arciarz czeka, aż ktoś przypadkowo wjedzie mu w kółko. Tak się składa (jakbyś czytał dyskusję, to byś wiedział), że jedyny powód, dla którego akurat wtedy w nie wjechałem, to dlatego, że chciałem zupełnie zmienić pozycję
Już w poprzedniej dyskusji pokazaliście, że to jest miażdżąca większość tego, na co Was stać, i widzi to każdy, kto nie ma umysłu zaćmionego dziecinną potrzebą niezgodzenia się ze mną wyłącznie po to, by nie zgodzić się ze mną.


@Emes91: Tak jeszcze dodam, bo nie mogę już edytować:

Wiem swoje o psychologii i nawet pisałem kiedyś na mirko, że poglądy i postawy ludzi w ogromnej większości nie wynikają z ich
@Emes91: Może i masz wysoki wn, ale w tym miejscu zagrałeś jak typowa lama. W przypadku takich map gdzie masz podjazd pod górkę i za przeciwnika raka, to do spota jak i zmiany pozycji nie podjeżdżaj pod kątem prostym skręcając o 120 stopni w lewo czy prawo, ale podjeżdżaj bardziej pod kątem ostrym, bo sam podjazd prostopadle do linii rozciągniętej górki (mapa porochovka) powoduje to, ze podczas skrętu spowalnia czołg (kilka
@Zeroize: Nie ma sensu Ci dokładnie odpisać, bo wyraźnie wyjaśniłem w akapicie, że to, czy skręciłem w lewo, czy w prawo, czy o 90, czy o 120 stopni, czy jechałem 40 czy 50 km/h, nie ma istotnego znaczenia - ta sytuacja mogła się zdarzyć w DOWOLNEJ konfiguracji, a Wy w KAŻDEJ byście mnie pouczali, co zrobiłem nie tak. Skręciłem w lewo i dostałem hita - "powinieneś był skręcić w prawo". Skręciłem
Nie ma sensu Ci dokładnie odpisać, bo wyraźnie wyjaśniłem w akapicie, że to, czy skręciłem w lewo, czy w prawo, czy o 90, czy o 120 stopni, czy jechałem 40 czy 50 km/h, nie ma istotnego znaczenia - ta sytuacja mogła się zdarzyć w DOWOLNEJ konfiguracji, a Wy w KAŻDEJ byście mnie pouczali, co zrobiłem nie tak. Skręciłem w lewo i dostałem hita - "powinieneś był skręcić w prawo". Skręciłem w prawo
@konradzicho: Nie chcę się w tę całą burzę gówna wtrącać, bo wszystkich na tym tagu lubię i to nie jest sprawa, która mnie dotyczy, ale jedno trzeba powiedzieć. Gościu naprawdę rewelacyjnie strzelił. Wykorzystał możliwości artylerii - nawet rozrzut odpowiednio ustawiony, aby zmaksymalizować uszkodzenia. To był przykład świadomego artylerzysty, a nie klikacza.
@Emes91: trzeba było kampić na A0 albo A1 co sobie myślałeś jadąc na pierwszą linię, przecież rak właśnie tam bije i bez najmniejszego problemu trafia każdy ruchomy cel odłamkamki, które mają 6 m rażenia.
@Emes91: Co by nie mówić, troszkę pomogłeś szczęściu, ale to nie zmienia faktu, że głównie przypadek przesądził o Twoim powrocie do garażu.
Jeśli naprawdę chcesz zakończyć jałową dyskusje to przestań licytować się z innymi.
Chyba, że chcesz pozostawić ślad po sobie i swoim intelekcie na stronie ze śmiesznymi obrazkami :)
@Emes91: dzięki całej tej gównoburzy bardzo ładnie wyłapałem z tagu ludzi z którymi nie warto dyskutować, bo ich umiejętność rozumienia czytanego tekstu jest na bardzo #!$%@? poziomie. #czarnolisto zaktualizowana, dzięki kumplu!
@Emes91: Z Tobą nie da się rozmawiać na argumenty, udowodniłeś to w poprzedniej dyskusji, dlatego nie podejmuję już nawet tego trudu.

Znowu naklepałeś tyradę, w której bijesz pianę, wyzywasz i dajesz do zrozumienia, że każdy kto ma niski WN jest przegrywem i gównem.

Jak na kogoś kto interesuje się zagadnieniami psychologii masz strasznie #!$%@? podejście do innych ludzi, a nazywając kogoś aroganckim wytykasz komuś drzazgę w oku nie widząc belki u
@Emes91: "mam większy wn8, wiec zamknijcie japy" ciągle się tu przewija. Arogancki buc troche z Ciebie. Gdzieś pisałeś, że losowość niszczy rywalizację. A losowość przy penetracji to nie fart? Jednemu wejdzie drugiemu nie wejdzie. To samo z celowaniem. Widełki penetracji rak tej gry! Celowanie też! usunąć! bo trochę losowe! Nie da się grac!
@Zeroize: Doceniam próbę nauki, jednak już napisałem, czemu uważam, że w tym przypadku to kompletnie nie ma znaczenia i w związku z tym Twoje uwagi są poza tematem.

@augustyn_kordecki: Strzał był dobry, ale nie rób z tego mistycznej sztuki. Nie ma żadnej filozofii i trudności w oddaniu takiego strzału.

Jeśli naprawdę chcesz zakończyć jałową dyskusje to przestań licytować się z innymi.


@PiccoloColo: A czy to ja specjalnie proszę jakiegoś