Wpis z mikrobloga

W związku z gównoburzą w tym wątku link do postu

postanowiłem zdobyć replay feralnego strzału z perspektywy autora (Big_Time), swoją drogą bardzo miły koleś, razem z replayem przesłał mi analizę sytuacji ze swojej perspektywy (jak ktoś będzie zainteresowany to dołączę).

Tutaj można znaleźć najciekawszy i kluczowy fragment: FILM

Jak ktoś chce obejrzeć sobie całą powtórkę, to łapcie: Link do replaya

Nie chcę wchodzić w polemikę na temat arty w grze, ale zastanawiało mnie, czy faktycznie był to "farciarski #!$%@?" , czy ktoś kto w miarę ogarnia i po prostu wyszedł mu strzał.

Jak powiedziałby Adbuster, "wnioski pozostawiam wam".

Pozwolę sobie zawołać: @Emes91: @MrOmen: @teh_m: @PiccoloColo: @Eau-Rouge: @ONGHi: @PhobosX: @Tfor: @MisieRzadza: @jos: @shiverr: @puexam: @Hania_bez_kitu: oraz @as2o3: ;)

#wot #worldoftanks
  • 47
  • Odpowiedz
@Emes91: czemu nie od razu 50 hp a 2250hp? jak już wyolbrzymiać to po bandzie. Fartowna buła zawsze pozostanie fartowną bułą. Fartowna buła boli przez całe życie!
  • Odpowiedz
@Mrocb: Gdzie tu masz wyolbrzymianie? Który lajt Cię jebnie za więcej niż 300 hp? (za wyjątkiem T49, który musiałby być naprawdę fartowny, i owszem, to też jest rak).
  • Odpowiedz
nawet nie czytam jego wypocin( ͡ ͜ʖ ͡)


@MisieRzadza: Dobrze, jeszcze byś się poznawczo przeciążył. Swoją drogą, to urocze, jak posłusznie wypełniacie schematy, które przewidziałem już w swoim pierwszym poście tutaj. Mnie by tam było wstyd, ale niektórym pasuje rola przewidywalnych minionów, które nie wnoszą nic wartościowego do dyskusji.

Inną ciekawostką jest parę osób, które najpierw dołączają do obrzucania mnie łajnem, a potem... plusują wpisy,
  • Odpowiedz