Wpis z mikrobloga

W związku z gównoburzą w tym wątku link do postu

postanowiłem zdobyć replay feralnego strzału z perspektywy autora (Big_Time), swoją drogą bardzo miły koleś, razem z replayem przesłał mi analizę sytuacji ze swojej perspektywy (jak ktoś będzie zainteresowany to dołączę).

Tutaj można znaleźć najciekawszy i kluczowy fragment: FILM

Jak ktoś chce obejrzeć sobie całą powtórkę, to łapcie: Link do replaya

Nie chcę wchodzić w polemikę na temat arty w grze, ale zastanawiało mnie, czy faktycznie był to "farciarski #!$%@?" , czy ktoś kto w miarę ogarnia i po prostu wyszedł mu strzał.

Jak powiedziałby Adbuster, "wnioski pozostawiam wam".

Pozwolę sobie zawołać: @Emes91: @MrOmen: @teh_m: @PiccoloColo: @Eau-Rouge: @ONGHi: @PhobosX: @Tfor: @MisieRzadza: @jos: @shiverr: @puexam: @Hania_bez_kitu: oraz @as2o3: ;)

#wot #worldoftanks
  • 47
  • Odpowiedz
@Emes91: przeczytałem wszystko, straciłem pół godziny z życia i nadal twierdze, że jesteś aroganckim bucem. Handluj z tym. Nie będziesz mi mówił co czytałem, a czego nie czytałem i co rozumiem, a czego nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@Mrocb: Ależ oczywiście, że będę, jeżeli pięknie to pokazujesz swoimi postami. Nie stać Cię na jakąkolwiek merytoryczną odpowiedź i oczekujesz, że ludzie z dobrego serca będą zakładać, że na pewno masz całe mnóstwo argumentów, tylko nie chce Ci się ich pisać? Lol, nie.
  • Odpowiedz
@Emes91: przecież napisałem czemu Cie uważam za aroganckiego buca. Po co rozpisywać się w tym temacie? A co do losowości, to o jaką różnicę skali Ci chodzi. To czy dostanę fartowną bułe od arty czy od jakiegoś LT nie robi mi różnicy.
  • Odpowiedz
@konradzicho Widzę, że mocno nie spodobały Ci się moje wypowiedzi w ww. temacie (zapewne te z czatu klanowego), skoro mnie oficjalnie wołasz. Z całym szacunkiem, ale zupełnie nie rozumiem, co właściwie chcesz udowodnić. Chodzi tu o rzekomy pure skill artylerzysty, błąd Emesa, czy to, że jest aroganckim bucem, który obraził większość WOT-owskiej społeczności przesiadującej na mikroblogu mając takie, a nie inne zdanie na temat artylerii? Mam wrażenie, że to trzecie. Ale
  • Odpowiedz
przecież napisałem czemu Cie uważam za aroganckiego buca.


@Mrocb: Przy użyciu prymitywnej, a przez co kłamliwej trywializacji? No czyli tak jak mówiłem, bez żadnej merytoryczności.

To czy dostanę fartowną bułe od arty czy od jakiegoś LT nie robi mi różnicy.


@Mrocb: Buła za 2000 hp od T92 = buła za 100 hp od Bulldoga? No nie mam pytań w takim razie.
  • Odpowiedz
@konradzicho: Co do że gościu rozumy wszystkie pozjadał każdy widzi - ja z takimi ludźmi w dyskusje dłuższą się nie wdaję, mija się ona z celem. Nie interesuje mnie jego arto-płacz-kontent więc omijam z daleka (chociaż raportowanie każdej arty która go trafi w grze jest co najmniej zabawne). @konradzicho szacun że Ci się chciało.
  • Odpowiedz
@Emes91: to nadal jest fartowna buła i irytuje tak samo. Chcesz merytorycznie z cytatami o arogancji?

Wiadomo, że na siebie się nie powołasz, ze swoim 1700 WN8 po 14k bitew nie robisz na nikim wrażenia

A także dla wszystkich pozostałych bobów ze swoim 1200 WN8, którzy nie mają pojęcia o grze

moim zdaniem BARDZO znamienne jest to, że zdaje się, iż ani jedna osoba, która się w tamtej dyskusji ze
  • Odpowiedz
  • 2
Dla mnie te wszystkie tematy na temat jaka to zła arta jest, to czyste wołanie o atencję oraz bezradność.

@leobenos: a co innego jak nie bezradność? Wobec arty każdy jestbezradny
  • Odpowiedz
@jos: jak sie nie gra arta bo rak to sie nie zna zwyczajów arty, przestrzalow itd. pojechanie tam gdzie na 90% celuja trzy arty na początku bitwy czasami sie kończy szybkim zejsciem. Raz, drugi sie uda że w tym miejscu nie dostaniesz i wtedy ok ale w trzeciej bitwie dostaniesz tego hita i co wtedy? wrzucanie filmiku i płacz na mirko, niektórzy dziwnie odreagowuja
  • Odpowiedz
celuja trzy arty na początku bitwy czasami sie kończy szybkim zejsciem.


@typ711: jak to, przecież wystarczy nie kampić tylko się ruszać i często zmieniać pozycję i tor jazdy (w końcu to nie gra o człogach tylko pijanych brejkdenserach). Arta taka niecelna, nie tak łatwo trafić xD

Kazdy tu ma doświadczenie w graniu artą, nie słyszałem, żeby ktoś nigdy nie grał.
  • Odpowiedz
2015, zaćmienie słońca, a ludzie na mirko nadal dyskutują z arciarzami. Srsl, przecież to jest jak obrona największego Polaka w dziejach przed zarzutami o gwałceniu nieletnich. Obrona arty to dość marny trolling, nawet jak arciarz traktuje to poważnie.
BTW jak uważa się kogoś za aroganckiego buca a potem i tak wciąga się tego kogoś w dyskusję tylko po to by go nazwać aroganckim bucem, bez odnoszenia się do jego bucowatych i aroganckich
  • Odpowiedz
@Mrocb: Pierwszy cytat był arogancki. Drugi cytat nie był wymierzony w nikogo konkretnego, więc jeżeli ktoś czuje się urażony, to trzeba powiedzieć tylko "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Trzeci cytat to stwierdzenie neutralnego faktu. Fakty nie są aroganckie.

I jak już mówiłem, jeżeli buła za 100 hp irytuje Cię tak samo, jak buła za 2000 hp, to ja już nie mam pytań, logika, którą się posługujesz, jest dla mnie zupełnie niezbadana i niepojęta, więc nie ma sensu, bym z Tobą rozmawiał, bo po prostu nie mam pomysłu, jak do Ciebie trafić.

Dla mnie te wszystkie tematy na temat jaka to zła arta jest, to czyste wołanie o
  • Odpowiedz
@Emes91: odwracasz kota ogonem. Chodzi mi tylko i wyłącznie o buły z dupy. Jak dostane od jakiegoś piździka jadącego 300m ode mnie z górki po dołach 60km/h bułkę z tyłka za 100hp to mnie to irytuje bo celownik pewnie miał na pół ekranu. A buła za 2k hp od arty to samo życie. Taki jest wot grazynko nic nie poradzisz. Element mechaniki gry. Masz pierdyliardy wn8, na pewno to ogarniasz
  • Odpowiedz
@Mrocb: Mając pierdyliardy wn8 ogarniam to, że jest poważna różnica w tym, w jaki sposób bułę sprzedaje artyleria, a w jaki sposób robi to dowolny czołg (lekki bądź nie). Gdy jesteś w czołgu, musisz się ustawić tak, by uzyskać linię strzału - i sam ten fakt ma ogromne znaczenie, bo w określonych miejscach jest określona, dość niewielka liczba pozycji, z których można prowadzić na dane miejsce ostrzał. A jak jeszcze
  • Odpowiedz
@Emes91:

Ty możesz dwoić się i troić, kręcić się, jeździć i unikać, a wystarczy, że arciarz zrobi "klik" i mu się poszczęści

Na tej samej zasadzie nie masz wpływu na fartowne buły od pomidorów. I właśnie dwojąc się i trojąc utrudniasz trafienie arciarzowi, czyli jakiś wpływ jednak jest. I nie przesadzaj, że możesz jedynie zgadywać okolicę, gdzie może arciarz celować, bo jest pare oczywistych miejsc które arta obserwuje, a ktore
  • Odpowiedz
Na tej samej zasadzie nie masz wpływu na fartowne buły od pomidorów


@Mrocb: Ale jest różnica, czy ta "fartowna buła" jest za 200 czy za 2000 hp, co Ty ignorujesz.
  • Odpowiedz