Wpis z mikrobloga

@Magik_Antonio: ale wyjechac stad jest banalnie latwo... jak cie narod mierzi to zmien otoczenie... serio, zdrowiej na tym wyjdziesz... po co ci hejting w zyciu? lepiej mysli zostawic jakiejs pasji... Polska nigdy nie zrezygnuje ze swojej tozsamosci, bo to jest wlasnie to co okresla narod, granice i suwerennosc...
@Magik_Antonio: nie musisz się zrzekać obywatelstwa, po prostu wyrob sobie paszprt w innym kraju a polski wyzuc skoro się wstydzisz pacanie

tak jestem dumny bo urodziłem się w Polsce uważam ze swietnie trafiłem, potrafie mowic w najtrudniejszym jezyku swiata a tym samym latwiej mi przychodzi nauka każdego innego jezyka, mamy wspaniala historie, piękne kobiety

jak ci się cos nie podoba to uprzejmie, lecz z całkowitym brakiem szacunku proszę

tak jestem dumny bo urodziłem się w Polsce uważam ze swietnie trafiłem, potrafie mowic w najtrudniejszym jezyku swiata a tym samym latwiej mi przychodzi nauka każdego innego jezyka, mamy wspaniala historie, piękne kobiety


@Mlody91: no masz sie czym szczycić xD nie ma to jak szczycić się czymś co się dostało całkowicie przypadkiem bo równie dobrze mogłeś zostać murzynem w Zimbabwe xD szczycić można się czymś co samemu się osiągnęło, inaczej wychodzi
@Magik_Antonio: to sprawdz czy w innych krajach sa takie akcje, moze sie okazac, ze jestes ofiara czyjejs wojny propagandowej, a w przypadku konfliktu zbrojnego, osoby tak ukierunkowane stanowia powazne zagrozenie dla reszty spoleczenstwa, miejmy nadzieje, ze jestes pogodnie nastawionym oburzonym antyideologicznym czlowieczkiem...
@Magik_Antonio: osobiscie to mnie tylko denerwuje kosciol ktory miesza sie w polityke i organizacje panstwa, reszta na tle historycznym (w tym to co jest na obrazku) jest ok... ciesza mnie coraz wieksze sukcesy Polakow od upadku komunizmu, kolejne pokolenia nareszcie zyja jak chca, nie mowie o ogole, bo sam wiesz co pod tym sie kryje, ale o osobach ktore mysla nieszablonowo i wykorzystuja swoj potencjal...
@Magik_Antonio: uważam ze swietnie wykorzystuje swoje możliwości i dobrze gospodaruje pieniędzmi a to skill nabyty w Polsce człowieku mam 24 lata a mieszkałem już w 4 krajach i wszędzie sobie dobrze radziłem wyciągam reke po wszystko na co pozwala możliwości oceniam swoje zycie na 9/10 jestem dumny ze jestem szczęśliwym Polakiem a nie wiecznie narzekającym i plującym na samoge siebie Cebulakiem