Wpis z mikrobloga

PODWÓJNE STANDARDY MODERACJI

Swego czasu napisałem "pijacka morda" w odniesieniu do Sportinga (czyli całkiem zasadnie) i oczywiście zostałem zgłoszony przez niego samego i bandę jego prawackich przydupasów. Moderacja dała mi bana na tydzień.

W poniższym screenie mam istny dowód na ARBITRALNOŚĆ wyroków moderacji. Gdzie jest zatem jakaś konsekwencja? Czy istnieje w ogóle jakaś linia orzecznicza co do słów wulgarny w rozumieniu moderacji?

PS. @Velati bez urazy, to tylko zilustrowany przykład na podwójne standardy moderacji. Psychiatra może czuć się urażony - zezwalam na to.

#pytanie #oswiadczenie #moderacjacontent #neuropa #4konserwy
k.....j - PODWÓJNE STANDARDY MODERACJI

Swego czasu napisałem "pijacka morda" w odn...

źródło: comment_friwwmkgjG55MMrGaLDZCiRMMfBqjhfr.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
nie robić z siebie przygłupa


@kzaj: Jak pawełek śledzi twój profil to zgłosi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mod wymoderuje. Po co dawać satysfakcję takiemu elementowi?
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Ok, ale skoro mamy do czynienia z arbitralnością wyroków moderacji to może coś z tym zrobić? Niech może jakoś ujednolicą wykładnie tego swojego regulaminu, żeby nie było tak, że ktoś dostaje bana za słowo "pajac" czy "pijacka morda", a wiązanki przekleństwa typu "#!$%@?" czy "#!$%@?" spokojnie widnieją na portalu. Trochę konsekwencji, tak to naruszają zasadę pewności prawa oraz zasadę zaufania użytkowników do władzy serwisu wykop.pl.
  • Odpowiedz
Czy istnieje w ogóle jakaś linia orzecznicza co do słów wulgarny w rozumieniu moderacji?


@kzaj: Wszystko zależy od tego co mama moderatora zrobi mu na kolację, jeśli kanapki z warzywami i salami to mod ci zaliczy zgłoszenie; jeśli mama zrobi tylko parówki z wody z miwexem to oznaczy jako nieprawidłowe.
  • Odpowiedz