Wpis z mikrobloga

@Lemartez: No cena taka, bo silnik to tylko 122km w dieslu.Polowalem na 163 konną ale ta sie trafiła w bardzo dobrym stanie, z moją wymarzoną jasną skórą i rok mlodsza niż wszystkie które patrzylem, to juz przebolałem ten silnik.Czasami brakuje troche mocy, ale za to jest troche oszczędniejszy i mnie wyżyłowany.
@Qu3rtin: Szerokości! Ja swoją kupiłem rok temu (tylko 320d). Ale od października nie mam jak nią jeździć, bo #emigracja! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale w kwietniu do niej wracam i się je doczekać nie umiem! Najbardziej się nią zachwyca mój ojciec, który nią aktualnie jeździ ( )
@Lemartez: Tyle to ja zrobie przez 4 lata :D Jeżdze nią co drugi dzień do pracy i troche po miejscu i po Warszawie.Na razie najdluzsza trasa w jedną strone to chyba było 120km, żeby ją kupić :) Ale koszty eksploatacji na pewną będą droższe od takie Passata czy Audi a4 ktore są w tej samej kategorii.
@adamtg: A dziękuje, przyda się. Nie jeżdzę dużo ale za to prawie codziennie.Nie dziwie
@Qu3rtin: 163KM, czyli seria. Myślę o chipie, ale to może później. Wnętrze lubię, chociaż nie mam skóry (są za to sportowe siedzenie, które uwielbiam). Denerwują mnie starte plastiki na drzwiach, muszę coś z tym zrobić jak wrócę. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Autko uwielbiam, i tak ja mówię, nie umiem się doczekać, aż wrócę do niej, chociaż teraz jeżdżę starą V8.
@adamtg: No to masz taki silnik jaki chciałem.Nawet widzialem taką w komisie, ale była straszny obdrapaniec.Też rozważałem chipa, ale na razie nie mam kasy, wole zbierać na jakieś ładne alufelgi.
@Qu3rtin: Ja szukałem coś ponad trzy miesiące, u mnie warunkiem było mniej niż 2 litry silnik (bo podatek powyżej 2 zabija (,)) i klima automat. Mi się na początku miesiąca udało kupić piękne, oryginalne 17 BMW na OLX. Czekają na mnie w domu ()