Wpis z mikrobloga

@Aerials: kiedy wyjeżdżasz kompletnie z dupy takim chamskim, prostackim tekstem "nie pochlebiaj sobie", keidy tylko zwyczajnie zapytałem, bo akurat wczoraj napisałem podobny komentarz, to chyba logiczne że możesz spodziewać się odpowiedzi typu "głupiaś". to nie jest żadna wielka obelga
  • Odpowiedz
  • 0
@fiskkr: Spoko. Tak jak napisałam w wiadomości prywatnej - uważam, że zachowałes się słabo wjeżdżając z argumentami ad personam (tym bardziej, że w pewnych kwestiach się zgadzamy). Cóż, dyskusja polegająca na obrażaniu oponenta nie jest w moim stylu.
  • Odpowiedz
@Aerials: No tak, utopic dzieci za jakies koty. Jezu jaki ty jestes beton umyslowy. Niestety strasznie duzo twoich komentarzy przy kazdym praktycznie wpisie i nie da sie tego ominac. Nawet czarnalista nie pomoze.
  • Odpowiedz
@Aerials: Ahhh ta funkcja resocjalizacyjna prawa karnego. Dzieci zabite za znęcanie sie nad zwierzętami w pełni zresocjalizowane! Już nigdy tego nie zrobią( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aerials: Kara śmierci za morderstwo drugiego człowieka jak najbardziej. Kar śmierci za morderstwo kota stanowczo nie. Pogódź się z tym, że życie człowieka jest więcej warte od życia zwierzęcia. Brutalne, ale prawdziwe.
  • Odpowiedz
  • 3
@tr0llski: Dla mnie życie człowieka, który na własne życzenie zrezygnował z praw i pogardził człowieczeństwem nie jest warte więcej, niż życie bezbronnej istoty, która czuje. Pogodz się z tym.
  • Odpowiedz
@Aerials: Po pierwsze przekręcasz te słowa i sprowadzasz do absurdu, a po drugie do takich stwierdzeń trzeba emocjonalnie i intelektualnie dojrzeć. Ten morderca nie stał się taki z własnej winy, zło nie bierze się z próżni, ono się rozwija pod wpływem zewnętrznych bodźców. Tak naprawdę nie posiadamy w pełni wolnej woli, jesteśmy tym czym nas uformowało społeczeństwo, a stwierdzenie "że ktoś się wyzbył człowieczeństwa z własnej woli" to bzdura i
Tremade - @Aerials: Po pierwsze przekręcasz te słowa i sprowadzasz do absurdu, a po d...

źródło: comment_bEd23h6tz76dUnWFgREgCsREisMYX3UK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mafiozorek: Ponoć w USA panuje prawo (przynajmniej w niektórych stanach) przeciwdziałające niesłusznych pochopnym wyrokom, iż kara śmierci jest odroczona na 10 lat, aby mogły się w międzyczasie znaleźć dowody ułaskawiające, bądź złagadzające wyrok. To jest słuszna polityka.
  • Odpowiedz