Wpis z mikrobloga

Dzien dobry Mirsony i Mirsowny!
Wbijam dzis 22 lvl. Musze powiedziec, ze czas #!$%@? w przerazajacym tempie. (,)
Przy tej okazji chce sie pochwalic, a i moze kogos zmotywowac, swoja metamorfoza.

Pamietajcie, jesli czegos naprawde bardzo chcecie to wszystko jak najbardziej jest w naszym zasiegu!
Pozdrawiam!

#motywujzwykopem #pokazforme #pokazmorde #silownia #dziendobry #urodziny
Pobierz
źródło: comment_LSwSgaJOD1kCq4yUzvPfVlKbcwZN6FMv.jpg
  • 71
@Slim_Charles: wlasnie zacząłem intensywnie obcować z ciężarami od października 2013. Dieta wysokobiałkowa, wiadomo. Jadam wszystko, słodycze tylko w weekendy jak sie upale ;)
Od 2 zdjęcia do 3 minęło jakieś półtora roku
@jarunia:
@marian-znowusieupiles
Pierwsze co to chciałem schudnąć.
Zacząłem biegać, jeździć na rowerze, robić brzuszki ogólnie dużo ruchu!
Co do diety przy tym to wyglada to następująco:
Zero słodyczy, napoji gazowanych etc.
Jadłem wszystko inne tylko, ze do godziny 18.
Tak jak zwykłem jadac, to dla sprostowania.
Piłem dużo wody, kilka litrów dziennie.

Gdy doszedłem do stanu jak jest na drugim zdjeciu, czyli chudy, ale cycki i brzuszek sie troszkę utrzymał, zacząłem
@sc940n: no ta ja mam podobnie, jestem obecnie w fazie gdzie po sporym schudnięciu nabrałem trochę mięśni ale jestem też trochę spasiony i mam opone na brzuchu i tak z 10 kg by się przydało stracić niby biegać zacząłem i juz 1 kg straciłem z tym ze muszę coś z supli zacząć brać żeby mięśnie też zostały
A w bicu to ty ile masz ?
@marian-znowusieupiles: ja od tego 2013 nie biegałem w ogóle. Po prostu jem zdrowo, staram sie. W weekendy trochę #!$%@? na świnie, ale to z wyżej napisanego powodu hah
Ja dopiero zacząłem spożywać jakikolwiek suplement gdzie miesiąc temu i jest nim proteinowy szejk. Czyli żadne cuda.
Dużo mi dało ćwiczenie z kumplem, jego doświadczenie w treningu jest kluczowe.
Przyznan sie, ze nawet nie mierzyłem :)