Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks

Z pozdrowieniami dla @MrOmen, który kiedyś na pytanie, co można zrobić na Prochorowce z trzema artami, by uniknąć skillshota z nieba, odpisał: "AKTYWNY SPOT ŚRODKA HURRR".

A także dla wszystkich pozostałych bobów ze swoim 1200 WN8, którzy nie mają pojęcia o grze, a wypowiadają się eksperckim tonem, że artyleria jest całkowicie w porządku i w ogóle nie jest rakiem.

https://www.youtube.com/watch?v=qkZPIcWNGc4
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jechałem w linii prostej przez ostatnie dwie sekundy


@teh_m: co przy locie pocisku 1s pozostawia jedną sekundę na reakcję dla arciarza.
  • Odpowiedz
@jos: A popatrz, jak jechał wcześniej. Zniknął niby z pola widzenia, ale zamiast dać odpocząć przeciwnikowi, wyjechał sobie, jak największy pomidor, zaraz po nawrocie o 180 stopni. Pewnie zaczął ten nawrót, jak jeszcze się świecił wrogiej artylerii, więc po ponownym zaświeceniu po prostu arciarze skorygowali odrobinę celowniki. Oczywiście, nie napisze "no, #!$%@?łem", tylko będzie chciał się tu kłócić z każdym, kto mu to będzie chciał uświadomić.
Nie chcę go niczego
  • Odpowiedz
...ide popłakać na mirko bo mnie art zabiła ()


@PhobosX: Raczej "Idę napisać tę samą bzdurę, co dwie osoby przede mną, bo tak samo jak one nie mam nic do powiedzenia".
  • Odpowiedz
byles toptankiem po co Sie pchales na spota ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@typ711: Ty tak na serio? Powiedz to moim kilku poprzednim bitwom tym czołgiem (albo Obiektem 140) na tej mapie, kiedy grałem w ten sposób i robiłem 3-6k dmg, bo jednak nie zostałem randomowo kliknięty za full hp.
  • Odpowiedz
"Idę napisać tę samą bzdurę, co dwie osoby przede mną, bo tak samo jak one nie mam nic do powiedzenia".


@Emes91: "zabiła mnie arta ()" - zacny kontent wow tak wiele do powiedzenia wow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PhobosX: Razem z konkretnym filmikiem demonstracyjnym, który jest kolejnym pokazem, obok kopy innych, tego, co z artą jest nie tak - tak, jest to niepomiernie lepszy kontent niż Twoje debilizmy o "płakaniu".
  • Odpowiedz
@Emes91:

Tak się składa, panie ekspert, że tamten ostatni spot był nieplanowany przeze mnie


Czekaj... co ja tam wcześniej napisałem? Aha... #!$%@?łeś.

Sugeruję zluzować zwieracze, bo im bardziej się burzysz, tym bardziej nadęty bufon z ciebie wychodzi.
  • Odpowiedz
@teh_m: Czyli wyciągnąłeś z mojego posta jedno zdanie i na jego podstawie piszesz, że "#!$%@?łem", a potem obrzuciłeś mnie inwektywą. Dzięki za potwierdzenie, że nie masz niczego merytorycznego do powiedzenia.

Nie żeby to nie było oczywiste od początku, jako że kilka razy pokazałem Wam, że piszecie rzeczy, które są niespójne ze sobą, co dowodzi tego, że Wam nie chodziło o udowodnienie jakiejś racji, bo jej nie macie, tylko o to,
  • Odpowiedz
@Emes91: Co miałem powiedzieć, powiedziałem wcześniej. Do całości twojego wpisu odniosę się wtedy, kiedy ty odniesiesz się do mojego w taki sam sposób. Innymi słowy: Oczekuję, że odpowiesz na mój tekst bez dzielenia go na mniejsze fragmenty.
Już wyjaśniam:
Dzieląc go i ustosunkowując się do poszczególnych zdań, wyprałeś mój wpis z początkowego sensu, który jest zgoła odmienny od tego, który osiągnąłeś swoim podziałem.

Jednocześnie pragnałbym, aby twoje odpowiedzi były składne,
  • Odpowiedz
@Emes91: Strasznie się spinasz :/

Ty tak na serio? Powiedz to moim kilku poprzednim bitwom tym czołgiem (albo Obiektem 140) na tej mapie, kiedy grałem w ten sposób i robiłem 3-6k dmg, bo jednak nie zostałem randomowo kliknięty za full hp.


Jak już pisałem, zrobiłeś poważny błąd i to, że uszedł Ci na sucho w poprzednich bitwach nie zmienia faktu, że można było się czegoś takiego spodziewać. Randomowo kliknięty? Jedyna losowość jaka tu była to standardowe RNG przy każdym strzale - to że dla arty jest zbyt duże to inna kwestia. Ty zrobiłeś sporo aby dostać bułę i proszę, nie twórz teorii spiskowych jakoby to nie była twoja wina. Wypunktowałem Ci dlaczego tak się stało i dlaczego znacząco naraziłeś się na taką sytuację, deal with
  • Odpowiedz
@Emes91: Tak się szczerze zapytam, bez czytania tego shitstormu. Czy Ty naprawdę uważasz jazdę ruskim medem na środek na proho za "agresywne granie"?
  • Odpowiedz
@kokos33: O, kolejna śmieciowa wypowiedź do kolekcji, która jedyne, co "wnosi", to bredzenie o płaczu i "śmieszne" filmiki.

Dzieląc go i ustosunkowując się do poszczególnych zdań, wyprałeś mój wpis z początkowego sensu, który jest zgoła odmienny od tego, który osiągnąłeś swoim podziałem.


@teh_m: A może konkretne przykłady, zamiast walenia ogólnikami, za którymi nie kryje się żaden sens? Podaj przykład zdania, które poprzez użycie opcji cytatu i moje odniesienie się do niego, nagle magicznie straciło sens. I powiedz jeszcze, jaki sens miało faktycznie. Czekam. Chociaż pewnie się nie doczekam, bo widać, że to standardowe pitolenie z serii "twoje kontrargumenty so głupie bo ja wcale nie tak myślałem, chociaż
  • Odpowiedz