Wpis z mikrobloga

#rozowypasek z mojej #pracbaza absolutne 9.32434/10 w dodatku wolna poprosiła mnie żebym wpadł do niej po pracy bo ma problem z komputerem. Cały dzień w pracy myślałem o tej sytuacji, o tym że po naprawie kompa pewnie zaproponuje kawę, kawa zakończy się wspólnym filmem a po filmie lampka wina i #bedoseksy

Po prostu przez 8 godzin pracy nie mogłem się na niczym skupić, myślałem kiedy tylko wybije 16:00 i udamy się do niej. Już wybierałem imiona naszym dzieciom, oczami wyobraźni widziałem nasz ślub.

Kiedy w końcu po pracy udaliśmy się do niej, już po kilku minutach wiedziałem że to wszystko się nie uda. Byłem zdruzgotany, widziałem że nawet jeżeli scenariusz zaczął by się spełniać ja ją bym na starcie musiałbym ją odrzucić. Okazało się że ma zasilacz z czarnej listy zasilaczy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #heheszki #pasta #humorinformatykow
  • 12
@QBA__: Podstawa, niech lamusy wiedzo jaką mam klawiature ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A z innej beczki - każdy powinien umieć rozpoznać różowego, który ma zasilacz z czarnej listy już po pierwszym zdaniu. Nie rozumiem dlaczego autor miał z tym tak duży problem. A związki z takimi kobietami....wiadomo....lepiej już wziąść karyne z pod budki z piwem( ͡º ͜ʖ͡º)