Wpis z mikrobloga

@metroboomin: Jest prawnikiem czy może absolwentem prawa?

@Koguy: Rynek growy przegania filmowy?! Wat? W czym?

Tu nie chodzi o typ pracy. Równie dobrze mógłby kłaść kafelki. Po 15 latach będzie zajebistym specjalistą, który będzie mógł zarobić naprawdę ładne pieniądze. Rozumiem, że będą grać w gierkę do 60 roku życia? :) Gra się zmieni, przyjdą młodsi, zwinniejsi, z nowatorskim podejściem, otwartym umysłem. Co później? Praktykant lvl 30+? Czy kariera
  • Odpowiedz
Juz czuje ten #boldupy tracącyh pòł życia na gierki wykopków. Macie wy godność i rozum człowieka? Rozumiem pograc raz na jakiś czas dla rozrywki czy odstresowania, ale poświęcać temu całe życie?! Ja jak nie mam co robić to już wolę dobrą książke przeczytać niż wciągać sie w gry pokroju cs. Tak to jest jak już się ne jest w gimbazie :)
  • Odpowiedz
@prnppp: W dochodzie?
Np taki Call of Duty: Black Ops II pierwszego dnia przyniosła około 500 mln dolarów zysku gdzie taki Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz , typowy filmowy blockbuster zarobił łącznie ok 700 mln zielonych.
Świat naprawdę się zmienia...i uwierz za 30 lat nie będziesz nadal jeździł golfem( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@prnppp: o #!$%@? stary, tu nie chodzi o wartosc tego filmu(wartosciowe filmy z reguly maja male budzety bo sa niszowe), ale aktualnie ekranizacje komiksow marvela to najlepiej zarabiajace filmy, no nienawidze takiej #!$%@? ignorancji, masz zerowe pojecia o branzy rozrywkowej
  • Odpowiedz
@Flypho: serio? koles trenuje 5 lat (wtedy powstal lol) po 12h dziennie lub wiecej, ty w tym czasie heheszkowales sobie z cumplami lub ogladales tv. on teraz jest na sportowej emeryturze mozna powiedziec i zyje sobie jak krol, ty nie osiagnales zapewnie 1/10 z tego co on i jeszcze go opluwasz, bo nie jest przystojnym wysokim blondynem... serio? widac jak wlasnie te twoje zwykle sporty i tv wypraly ludziom mozgi,
  • Odpowiedz
@Methagen: co ty piepszysz. Gimbusem już nie jestem ponad dwadzieścia lat, ale pamiętam jak oni zaczynali dopiero grać i mam świadomość ile czasu muszą w to władować, żeby być dobrym. Trening to trening, nieważne czy w błocie czy przy komputerze.
  • Odpowiedz