Wpis z mikrobloga

@Methagen: Przeszkadza ci to?
Mi osobiście nie. Świat się rozwija, gdyż taka jest cecha ewolucji.
Dalej będzie sport tradycyjny jak i ten nowy, gdyż i to i to będzie przynosić dochody.
  • Odpowiedz
to jest promowanie słabych jednostek, które nie dałyby sobie rady w sporcie fizycznym dlatego musiały zająć się przesuwaniem myszki i strzelaniem do renderów 3D
  • Odpowiedz
@Methagen: kolejny, który bóldupi, że kiedyś było lepiej.
Skoro tak cię boli, że e-sport nie uważasz za sport, to jak zaklasyfikujesz szachy, brydź, poker sportowy czy snooker?
I z tego co mi wiadomo ci "#!$%@? grające na kompie" robią to zawodowo i ćwiczą do zawodów więcej niż niejeden piłkarz czy biegacz.
  • Odpowiedz
@Methagen: Nie chce Cię martwić, ale świat się zmienia. Kult siły charakteryzuje społeczności słabo rozwinięte. Jeżeli ktoś potrafi zapewnić swojej rodzinie byt grając w gry, albo wykonując inną, niewymagającą wysiłku fizycznego pracę, to plus dla niego.
P. S. Szachy, brydż, darty, golf i bilard są uznawane za sporty.
  • Odpowiedz
@Methagen: am kiedyś nałogowo grałem w 1.6 regularnie esl+ kilka lanów. To mimo wszystko nie uznaję tego za sport. W tej grze pieniądze zarabiają tylko najlepsi reszta raz na parę miesięcy może wygrać parę złotych i słuchawki, ale jak komuś się to podoba to nie mam zamiaru się z niego śmiać. Mówienie, że gra w csa wymaga takiego wysiłku jak np: wyżej wspomniane rugby jest zabawne
  • Odpowiedz
@QuantuumMechanist: bambo prosba, ginekomastia, opadniete ramiona, wary obciagary i granie w komputer, zawodowo pelen zestaw atrybutow #!$%@?. Idol gimbusow dzisiejszych czasow. Taka prawda. To nie trzeba oceniac, to jest zawodowy przegryw, chocby zarabial bulion cebulionow to nie ma i nie bedzie mial szacunku w spoleczenstwie.
  • Odpowiedz