Wpis z mikrobloga

@Flypho: sugerujesz teraz ze jestes podobny do cristiano ronaldo bo jest twoim idolem ? xDDDDD no widze fajnie masz w domu. :P;D xd. cos czuje ze blizej ci do Theoddone'a niz do ronaldo. nawet nie wymianiaj z tym towarow i uslug, bo wiem ze mam racje
  • Odpowiedz
@panami: Co ty w ogóle #!$%@?? Ja nawet nie znam się na piłce nożnej, ale Chrisitano Ronaldo na zawsze będzie kojarzony ze sportem, m.in. z powodu swojego wyglądu, rozumiesz? Sport od zawsze miał promować osoby doskonałe, takie, które były okazami zdrowia, na które ludzie patrzeli z zachwytem. Ludzie mieli przychodzić oglądać sportowców i widzieć efekty ich ciężkiego treningu, jak wspaniali mogą się stać oni sami, sportowcy mieli ludzi też inspirować,
  • Odpowiedz
@Flypho: widze ze juz ponosi pana i nerwy puszczaja, bo trafilem w czuly punkt :P akurat ronaldo kojarzy mi sie bardziej z pedalem/lalunią niz ze sportowcem, ale spoko. Esport to doskonalosc umyslowa, po za tym jest masa sportow gdzie sportowcy wygladaja jak guwna. chyba kazdy sport silowy np. rzut mlotem, strong mani
ps.

Sport od zawsze miał promować osoby doskonałe

-doskonale
xD ale, ze co drugi zawodnik w kazdym sporcie
  • Odpowiedz
kiedyś idolami byli ludzie którzy poświęcali całe życie treningom, wstawali o 4 rano i #!$%@?, aby uzyskać formę na zawody


@Methagen: szczególnie ludzie od Darta, Snookera Szachów czy Brydża, lądujesz na czarnej za amebizm umysłowy
  • Odpowiedz
masa sportow gdzie sportowcy wygladaja jak guwna. chyba kazdy sport silowy np. rzut mlotem, strong mani

@panami:
To już kwestia osiągów i rozwoju farmakologii, ale wystarczy przeczytać dowolny wywiad z Arnoldem, żeby się dowiedzieć ile miał kobiet i jak bardzo się mylisz w kwestii wyglądu.
  • Odpowiedz
@Methagen:

Jestem uzależniony od grania, aczkolwiek nie w te #!$%@? on-line tylko w różne inne a mimo tego biegam marotny(42 km), jeżdżę rowerem czasem nawet powyżej 100 km, grywam w siatkówkę mimo zaległości we wzroście(172 cm). Zatem można.
  • Odpowiedz
@Flypho: skislem xD widac jak kazdy hejter jest ograniczony, zero argumentow, zniszczony jak dziecko przez profesora i czarnolistuje, bo nie moze zniesc juz tego bulu porazki xD
  • Odpowiedz