Wpis z mikrobloga

  • 28
to jest promowanie słabych jednostek, które nie dałyby sobie rady w sporcie fizycznym dlatego musiały zająć się przesuwaniem myszki i strzelaniem do renderów 3D


Szczegolnie Neo, ktory niedawno wygral jakies zawody sztuk walki lub pasha, ktory za takie #!$%@? pewnie znokautowalby cie jednym ciosem :)
  • Odpowiedz
Mało tego, inną gałęzią są gry karciane i szachy - ich też nie stawiałbym na równi ze wspomnianymi dyscyplinami. Dlatego gałęzie, bo brakuje im pewnych cech do 100% definicji sportu.


@Sojerr: Z kolei:

Międzynarodowy Komitet Olimpijski uznaje szachy jako
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: MKOl zakłada podejście zero jedynkowe - albo coś jest dyscypliną, albo nie.
Ja zakładam dodatkowo coś pośredniego. Jeśli coś jest sportem w 90% - w podejściu zero jedynkowym prędzej będzie jedynką, czyli sportem. Proste, nie?
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: Zacznij jeszcze wymieniać chodzenie do kościoła jako 1/7 bycia katolikiem, płótno malarskie jako 50% obrazu albo to że matka kocha swoich trzech synów każdego w 33%.
Są sytuacje które są albo 0 albo 1, ale są takie które są pośrednie, ja #!$%@?ę, świat dla ciebie jest albo czarny albo biały...
  • Odpowiedz
@Methagen: prawda! tak samo nie lubię gloryfikowania piłkarzyków - aktorów, którzy udają na murawie. Oczywiście chodzi o mi o te cipki, a nie twardych zawodników, bo tacy nadal są.
  • Odpowiedz
  • 0
Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie jego sił psychofizycznych, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych.

Ja to tutaj tak zostawię...
  • Odpowiedz