Wpis z mikrobloga

@Pertaseth: @Caniuta: jak jego to gówniarę ma i nie wie że za rok inny będzie ją dymał, już same kapcie świadczą o jej inteligencji a i ten co dodał ją by się pochwalić umysłem nie grzeszy więc zapewne gdy pozna kogoś co nie zna wykopu i mirko a dobre restauracje i i samochód lepszy niż golf pójdzie do niego bo widać że młoda i pełna wyzwań a ssać przerywowi nie
@AleksanderRoz: 23 lata. Stary, to że miałeś młodszą dziewczynę, nie znaczy że wszyscy muszą mieć takie doświadczenia. Ja widziałem takie pary, że to się w pale nie mieści.

Przykład? Poznałem taką parę, gdzie zaczęli być razem, kiedy ona miała 12 lat, on wtedy koło 19 lat. Pierwsza myśl? Jakiś pedofil, krzywdzi dziewczynę, ona przecież nieświadoma i w ogóle. Teraz, kiedy ona ma 19 lat i dalej są parą, mieszkają razem, z
@Pertaseth: Wiem, dlatego mówię, że dla mnie to był szok, on dla mnie był #!$%@?, a ona biedną pokrzywdzoną dziewczynką. Aż ich naprawdę poznałem i śmiało mogę powiedzieć że pokochałem.
Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, tak jak wspomniałem, że to najlepsza, najlepiej dogadująca się para jaką widziałem. Co ciekawe, to ona tam rządzi- on taki spokojny chłopak. Obydwoje z dobrych domów, ich rodziny od dawna się lubią.
@Pertaseth: I jestem przekonany że będą razem zawsze. Hajtną się, teraz razem mieszkają w wawie, usamodzielnili się- ona studiuje, on po studiach robi jako informatyk i prowadzi do tego swój biznes.
W życiu bym nie uwierzył, gdybym nie poznał ich osobiście, że kiedyś stwierdzę że taka różnica wieku-i w tym wieku- nie będzie miała dla mnie znaczenia. A jestem bardzo cięty na krzywdzenie kobiet.