Wpis z mikrobloga

@jojko: Tu się zgadzam, widać rękę Wiplera. Korwin od zawsze bredził "po co mi PR-owcy? Gdyby jakikolwiek PR-owiec wiedział jak zostać premierem to by sam kandydował a nie mi doradzał". Okazuje się że parę miesięcy z PR-owcami i od razu inny Korwin.
@stoprocent: to, ze Korwin jest taki uparty to nie swiadczy o nim dobrze, bo trzeba pamietac, ze nie tylko on walczy i wykonuje duza prace o swoje poparcie, ale takze inni ludzie, jak jego upartosc mu nie pozwala, to chociaz szacunek do tych co pracują na dole niech mu każe przejsc dobry kurs PR
@jojko: Wystarczy, żeby się nie zapowietrzał i myślał nad tym co mówi. Aaa, i dobrze by było, żeby się wypowiadał na tematy, na których się śladowo zna, a jak już mu się zdarzy coś palnąć i skompromitować - potrafić przyznać się do błędu, a nie iść w zaparte i się pogrążać.
o jego prywatne teorie dotyczace gwalcenia, kobiet, niepelnosprawnych


@jojko:
Jak będziesz miał kobietę i nauczyciela w rodzinie, to zrozumiesz że te teorie wcale nie są idiotyczne :)
@erbo: ale nie mam i nie tylko ja w Polsce i dlatego wiekszosc ludzi uwaza go za idiotę
ja tam wiem, że to żaden program partii tylko jego prywatne opinie, ale inni o tym nie wiedza i nawet jak sie beda zgadzali z jego postulatami gospodarczymi, to nie zaglosuja ze wzgledu na wypowiedzi
przypomina mi sie jak opieprzyl jakas dziennikarke za to, ze spytala o air korwin one (w tvp to
@jojko:
Ale to nie są żadne prywatne teorie.
To się obecnie dzieje w szkołach!
Nauczyciele są zmuszani do podpisywania dokumentów, że będą świadomie zaniżać poziom nauczania, tak żeby niepełnosprawne osoby w klasach, nadążały intelektualnie za programem nauczania.
@jojko:
Przecież JKM nie mówił że chodzi tylko o niepełnosprawność fizyczną.
Zresztą pewnie nawet nie masz pojęcia co dokładnie mówił o niepełnosprawnych.
Tak samo jak nie masz pojęcia co się dzieje w szkołach.
Dlatego jakakolwiek dyskusja jest bezsensowna, ponieważ powtarzasz tylko jakieś ogólniki zasłyszane w mediach, które mają średni związek z rzeczywistością.

JKM tak samo ma rację w sprawie niepełnosprawnych, jak Elbanowska w sprawie 6 latków, bo rzeczywistość jest inna niż
@erbo: Po pierwsze - wiem, że niektóre jego wypowiedzi są wyrwane z kontekstu i przedstawiane w mass mediach w innym, gorszym świetle. Po drugie - nie mówię tylko o niepełnosprawnych, ale także o gwałceniu kobiet i wielu innych, które niepotrzebnie mówił, bo nie ma to związku z jego programem politycznym. Chyba, że chciał odstraszyć przeciętnego człowieka to mu się udało. Mam pojęcie co się dzieje w szkołach, bo sam chodzę do
@erbo: A i to ty raczej nie masz pojęcia co się dzieje w szkołach, bo powtarzasz jakieś teorie spiskowe o podpisywaniu dokumentów o zaniżaniu poziomu, a nie masz na to żadnych dowodów. Pomijam fakt, że nie takie zaświadczenia nie miałyby sensu.
@jojko: Nie no matka sobie wymyśliła co musiała podpisać XD
Gnije z głupków którzy widzą wszędzie jakieś teorie spiskowe, kiedy mówi się im o faktach.
To że jesteś uczniem, nie znaczy że masz chociaż odrobinę pojęcia na temat tego, jak to wygląda z drugiej strony.

Jeśli nauczyciel ma w klasie ucznia z jakąkolwiek niepełnosprawnością, to musi obecnie podpisać lojalkę że będzie prowadził lekcje zgodnie z zaleceniami przygotowanymi pod niepełnosprawność tego ucznia.
@erbo: Ja też sobie mogę powiedzieć, że ktoś tam, coś tam podpisuje. Twoje słowa w internecie nie są w ogóle wiarygodne, więc jak ma to być coś więcej niż teoria spiskowa to dowody, dowody i jeszcze raz dowody. Ja jestem zwolennikiem JKM więc niech nie #!$%@? o jakiś gwałtach, nawet jeśli tylko pozornie to źle brzmi.
@jojko:
Ale mnie to wali czy mi wierzysz czy nie, mam to w dupie.
Po prostu będę cisnął bekę, bo wiem że JKM na temat niepełnosprawnych ma rację.