Wpis z mikrobloga

@maksiuuumaksiuuu: Tak. A dlaczego? Bo sam mówi, że skoro społeczeństwo dało mu przywileje to on ma obowiązek na nie zapracować jeżeli będzie taka konieczność (co nie zmienia faktu, że mi każe uciekać jak najszybciej :)) Po prostu kocha to co robi. My akuratnie mamy własny dom, ale na wcześniejszą emeryturę niedługo przejdzie więc jego te przywileje też obejmą. Ale uważamy również, że politycy też powinni iść na linię frontu, bo
  • Odpowiedz
@harnas00: Ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać, każdy wierzy w to co chce tylko żeby potem nie było, że nikt nie mówił. A że istnieje pewna asymetria informacji pomiędzy nami to już nie moje zmartwienie.
  • Odpowiedz
@siara-krakow: Wiem to co napisałem, że ludzie z MSZ są w pełnej gotowości bo dziś w nocy, prawdopodobnie koło 2 w nocy ma być konferencja prasowa na której zostanie coś cholernie ważnego ogłoszone. Mają być dostępni pod telefonem i z możliwością szybkiego dotarcia do siedziby. Ojciec nie dostał rozkazu pozostania w jednostce, ani nic takiego, ale pewnie, że sztab WP dziś w nocy będzie pracował.
  • Odpowiedz