Wpis z mikrobloga

@zerozero7: Ty naprawdę wierzysz w te wszystkie pakty? Pamiętaj Ukraina miała zapewnioną integralność. Naiwny jesteś, że ktoś kogoś będzie chronił.
@Wyemancypowany_Prestidigitator: Ja wiem tylko te plotki.
@Blizz4rd: Moim zdaniem oficjalne ogłoszenie wkroczenia wojsk FR na wschodnią ukrainę w celu ochrony ludności cywilnej i ogłoszenie, że Rosja będzie chroniła wszystkich obywateli Rosyjskich poza granicami. Oznaczało to będzie zintensyfikowanie działań prześladowczych na terytorium Naddniestrza i krajów Litwy, Łotwy
  • Odpowiedz
Ty naprawdę wierzysz w te wszystkie pakty?


@Nieskalany_Mysleniem: To nie jest kwestia wiary, tylko rzeczywistości. Mieszkam przy granicy - wiem jak to wygląda. W razie wojny nie sądzę, by cokolwiek się zmieniło, ponieważ to niedorzeczne i zupełnie nieopłacalne, by to zmieniać

A Rosja zawsze straszy w swoich komunikatach. Jeżeli Twój ojciec pracuje w WP, i to jako podpułkownik, to musiałeś o tym słyszeć. Jak Żyrinowski powiedział w Dumie, że Polska
  • Odpowiedz
@zerozero7: Powiedz mi który kraj jest przygotowany na 10-12 mln uchodźców? Żyrinowski zawsze pieprzy głupoty.
@Geluowns: Posiadam tylko info, że dziś w nocy będzie konferencja. Nie ma co panikować bo w 100% nie wiadomo co będzie.
  • Odpowiedz
@jestem_w_szoku: Skąd ma wiedzieć? Jak #putin odwali jakąś inbę to Shogun może jutro albo w poniedziałek ogłosić. Ja jestem w dość niezręcznej sytuacji bo ojciec w takim przypadku będzie miał "nadgodziny" jak się śmiejemy, a mi jako jego syn nie wypada spieprzać, a taki mam zamiar xD
  • Odpowiedz
@Nieskalany_Mysleniem: Spokojnie, to nie zimna wojna i nie Zapad 81, Sowieci nie wejdą, dzisiaj to jest wszystko bardziej skomplikowane. Chociaż ja osobiście lubiałem tamtem świat, wiadomo było kto jest dobry a kto zły, a dzisiaj wszystko takie popieprzone...

Polecam film
siara-krakow - @Nieskalany_Mysleniem: Spokojnie, to nie zimna wojna i nie Zapad 81, S...
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: @harnas00: Po prostu gdy wszystkie dzienniki mówiły, że samolot prezydencki miał awarię lub lądował awaryjnie (sprawdźcie sobie, takie były pierwsze doniesienia), ja kilkanaście minut wcześniej im powiedziałem, że samolot się rozbił. Też nie mogli uwierzyć. Niestety później okazało się to prawdą. Też nieoficjalne kanały mnie poinformowały.
Pamiętajcie, dziennikarze często dowiadują się z opóźnieniem co się dzieje bo kto kontroluje informacje ten kontroluje wydarzenia.
  • Odpowiedz
@Nieskalany_Mysleniem: Zobaczymy jutro, jednak wolałabym żeby to były żarty.
Poza tym, napisałeś wcześniej

W piątek wieczorem przyszła informacja, że wszyscy "decyzyjni" mają być przez weekend pod telefonem z możliwością natychmiastowego stawienia się w siedzibie. Wszyscy którzy mieszkają poza Warszawą, a mają mieszkania służbowe mają zostać w Warszawie.

Dlaczego skoro rosyjska konferencja prasowa dopiero dziś/jutro i jeszcze nie wiadomo o co chodzi?
  • Odpowiedz
@Ddddddd: Ponieważ nie jest znana dokładna godzina, poza tym jak pisałem wyżej, my nie wiemy o co chodzi.
Służby wywiadowczeprzekazują na bieżąco jakieś materiały/scenariusze, ale do czasu oficjalnego wystąpienia Rosjan nasz MSZ nie może zareagować w żaden sposób.
Ale pewnie na Rakowieckiej albo Klonowej praca wre cały weekend i analizują.
  • Odpowiedz
@Nieskalany_Mysleniem: W wykopie o obowiązkowej służbie wojskowej napisałeś:

Niech mnie pocałuje w dupę. Po pierwsze niech politycy idą na pierwszej linii w razie czego, bo wydaje mi się, że znowu pierwsi #!$%@?ą gdzie bezpieczniej.Po drugie żołnierze zawodowi niech odpracują swoje wcześniejsze emeryturki, mieszkania służbowe i resztę. Na szczęście do granicy niemieckiej mam dość blisko, a w tym chaosie jaki by się pojawił nie było by problemów prześlizgnąć się.


Pisałbyś
  • Odpowiedz