Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie wiem co ja mam z metabolizmem, pierwsze pol roku masowania bylo ok, teraz waga stanela na 74kg przy 183cm i nie chce rosnac, podwyzszam sukcesywnie o 100 kalorii co tydzien, dobilem prawie do 4 tysiecy i nawet 100gramow nie przytylem xD Nie wiem co mam z tym cialem, dzisiaj robie mega cziting dej na fastfoodach, od jutra zaczynam 3800kcal dzienie ;-;
#silownia #dieta #mikrokoksy
  • 10
@marcinxd7: Te 300kalorii, to jest nic. 500kcal na +, to powinno być wyjściowo, bo to taki margines błędu, no i sam siłowy, to -300kcal średnio. Na masie lepiej więcej kalorii. Nie bój się dać nawet te 4200-4400. Jak będzie za szybko rosło, to obetniesz do 4000. Jak będzie za wolno/stało, to jeszcze więcej. Te kalkulatory i liczenie kalorii się bardziej sprawdza na redukcji.

Wytłumaczę Ci na moim przykładzie. Jestem osobą z
@Cojestpiec: O #!$%@?, 4400kcal, skad ja tyle jedzenia wezmę :P Dzięki, spróbuje od jutra na 4k najwyzej po tygodniu dobije do 4400, ale przy tym to juz chyba jakiegoś garniera bede zmuszony kupic :(

Trening teraz robie 6-tygodniowy plan fbw po miesięcznej kontuzji, klasyki laweczka, podciagania, wiosłowanie, przysiady, wyciskanie sztangielek, podnoszenia ramion ze sztanga, na triceps izolowane.

Btw wiesz moze gdzie znajdę jakas gotowa dietę z 4500kcal, znaczy ciekaw jestem jak
@marcinxd7: Podbij tłuszcz. Oliwa/masło/wiórki kokosowe nic nie zajmują w brzuchu, a kalorii mają sporo.
Zamień piersi z kurczaka na tłustsze mięso np. karkówkę, udka z kurczaka, schab. Z węgli jedz więcej płynnych posiłków, albo jedz więcej owoców i suszony owoców np. rodzynki wchodzą bez problemu.
@przem81: Masa to nie powinien jesc problem, bo mozna jesc 6k w macdonaldzie i tyc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak tylko bedzie z jakoscia takiego podbijania na tluszczach?
Znaczy wydaje mi sie ze ok, ale chce sie upewnic .
@marcinxd7: Zależy od organizmu. U mnie raz jak podbijałem węglami to dobiłem z 88->96kg i zalało mnie za bardzo tak do ~18%BF. Potem redukcja na 87 i znowu masowałem podbijając tłuszcze, było o niebo lepiej. Przy 94kg miałem w okolicach 14%BF. Spróbuj, obserwuj organizm.