Wpis z mikrobloga

  • 974
Jak mnie #!$%@?ą osoby które blokują ruch pieszy. Idą np trzy rozhahane karyny obok siebie i tarasują cały chodnik. Nawet nie ma jak wyprzedzić a ludzie z naprzeciwka muszą schodzić z drogi by je minąć. Albo idzie jakaś hipsterska zakochana parka i trzyma się za ręce tak że pomiędzy nich wszedłby burneika z dwoma puchami double blasta i jeszcze miał miejsce by zrobić serię na bica. Ale najgorsze są bezmózgi które po zejściu z ruchomych schodów stają i zaczynają się rozglądać gdzie skierować swoją dupę. Tak jakby wcześniej nie mogli pomyśleć dokąd zmierzają w życiu. A ludzie za nimi się blokują, depczą sobie po nogach i przywracają jak peleton tour de ciechocinek.
Daj plusa jeżeli też cię to #!$%@? i chcesz by takie osoby schylały się po mydło w sztumie lub zignoruj jeżeli chcesz by twoje dzieci wyrosły na kogoś takiego.
#gorzkiezale ##!$%@? #bekazpodludzi #tworczoscwlasna
  • 51
Wystarczy się po prostu odezwać, powiedzieć "przepraszam", iść dalej i nie tracić czasu na hodowanie sobie raka mózgu od takiego myślenia...


@neverest: Ale gdzie tam - połowa takich Karyn ma w dupie twoje "przepraszam" i ci się nawet na 1cm nie przesuną.

Ja w takiej sytuacji po prostu przeciskam się "na chama" obok - a one jeszcze mają czelność komentować o braku kultury...
@kamdz: Ty dziku, masz problem z przejściem między jakimiś dwoma chuchrami? Zresztą.. idziesz i napierasz! A jak jakiś problem to wiadomo- klapsa w dziąsło ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Onde: co to za czary się tu #!$%@?ły, na 100% oznaczyłem kamca, wybacz