Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko tak podsumować ten wpis:
http://www.wykop.pl/wpis/11766473/znacie-taki-typ-ludzi-margerita-to-najlepsza-pizza/

Dużo ludzi na mirko próbuje motywować pozostałych, były opowieści prywaciarza, było dużo różnych ciekawych ludzi dzielących się doświadczeniem.
Ale mentalna #cebulacontent w narodzie jest nauczona walczyć z tym, nie wychylać się z szeregu, bronić własnej biedy umysłowej szukając dziury w całym i dokładając teorie byleby tylko nie zmienić niczego w swoim życiu.
Bogactwo człowieka to nie są pieniądze uciułane na koncie dom ani samochód.
A #macbook jest lepszy od #lenovo

Gdybym miał firme zatrudniającą ludzi za psie pieniądze do wciskania przycisku czy też tarcia chrzanu to też bym im wmawiał że są biedni bo nie oszczędzają, że wcale nie chodzi o to że gówno im płace i że Steve Jobs doszedł do milionów bo pił vipy zamiast żubrów. Bo w moim interesie byłoby to żeby nie zaczęli myśleć czasami.

#oswiadczenie #niewiemjaktootagowac
  • 41
no jest kilka wersji laptopów lenovo i uważam, że te z serii thinkpad są lepsze od apple.


@deyna: No nie wiem ja tam pomiędzy macbookiem pro 13, dellem e7450, thinkpadem t450s i elitebookiem 840 G2 czy dellem m3800, a macbookiem 15 postawiłbym znak równa się. Tutaj ciężko powiedzieć, że jeden jest faktycznie dużo lepszy od drugiego, są pewne niuanse, który ostatecznie decyduje o wyborze, jedni wolą np. środowisko OSX, innym nie
@SUQ-MADIQ: sam mam asusa z serii rog i nie zamieniłbym go na maca, gry tak dobrze nie działają na macu. Mój szwagier ma takiego z górnej półki, a w skyrim nie pogra.
@SUQ-MADIQ: typowo januszowo cebulackie podejscie, udalo sie komus cokolwiek osiagnac: hurr durr zlodziej, oszust itp itd, powie Seba czy inny jemu podobny, bo im sie to nie wpisuje w ich swiatopoglad gdzie to wszyscy sa winni ich niedoli.